Sayfa 750/901 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Acaba diyorum ,malum şahıs ,kendisi hissedeyken Aydın Doğan dan bu haberi KAP göndermesini istedi olumsuz cevap mı aldı da bu kadar sinirlenip ne var ne yok 1 günde paldır küldür malı boşaltıp taban yaptırdı diye de kendi kendime düşünüyorum
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    aydın doğam cem okulluyu tokatlayacak...hemde hazırol vazıyette
    bazı farklar olmakla beraber ana hatlarıyla aynı düşüncedeyim
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Kim ne der, kim ne yapar bilemem
    Ancak az biraz aklım varsa, bana diyor ki bu hisse ucuz.
    En az iki rakamlı bir sayı olmalı diyor.
    Örnekleri çok
    Ytd

3. Hisse ucuz mu bilemiyorum sonuçta mart 2020 den bu yana %100 yaptı dişe dokunur bir haber ve gerçekleşmesi olması lazım... endeks 1550 lerde iken yaşadığı travma hisseyi çok geri götürdü.Endeks ve habere göre hareket edecek biraz sıkıntılı

4. halka arz gibi güzel bir haber ya pek ilgi uyandırmadı ya da bugünkü düşüşe denk geldi bilemedim.

5. klasik omuz baş omuz , formasyon net boyun çizgisi tamemen kırılmış. yazdıklarım yatırım tavsiyesi falan değildir kendimce birşey paylaşıyorum
    Son düzenleme : abrek14; 13-02-2021 saat: 00:06.

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bazı farklar olmakla beraber ana hatlarıyla aynı düşüncedeyim
    Cem okullu diye gerçek bir kişi var mı sizce varsa internette nereye bakarsanız eli boş dönüyorsunuz böyle biri yok veya hayalet ama bu ismi kullanarak işlem yapılıyor viop lu hisselerde biz şakşağıyla uğraşırken onlar değirmeni sırtlayıp götürüyorlar sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. tukaşın sahibi.okullu gıda, ankarada.cem zeytin vs vs
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    tukaşın sahibi.okullu gıda, ankarada.cem zeytin vs vs
    Tabi isim doğru şunu söylemek istiyorum bu kadar parası olan bunca kağıtta işlem yapan bu insana dair tek bir resim doğum yeri yaşı kaç kimdir bu dediğimizde tek bir veri yok dolayısıyla hesap ismi gerçek olan ama spekülatörlerin bu ismi kullanarak işlem yaptığı hayalet bir zat nedir nedendir bilemiyorum
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 750/901 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •