Sayfa 303/901 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Pozitif endekste halimize bak.ilginç...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

2. Moral bozmaya gerek var mi? Cikan endekste kagidin dusuyor olmasi hos degil tabi ama haksizlik da etmeyelim. 1 Kasimda kagit 1.72 bugun 1.89 (%10 diyelim) O gun endeks 98500 bugun an itibariyle 109500 dersek buradaki artis da %11.. Benim borsada gecirdigim bunca yil sonrasinda ogrendigim en onemli sey psikolojini saglam tutup asla anlik alim/satim karari vermeyeceksin..Dun yazdim sanirim, sadece Aralik ayinda Citi+Deursche net alimi 17 mio lot ve 495 mio lota geldiler..Hangimizde 1 milyon lot var da endiseye kapiliyoruz ? 500 milyon lotu alan bu iki yabanci yatirimci heralde bizden daha iyi biliyorlar dimi? O yuzden zaman zaman ben de kiziyorum ama buyuk fotografi hatirlayinca , beklemeye devam diyorum..

3. bu robot sistemde zaten daha zor. beklemek uzun vadede kazandırır

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. aldıkça önüne koyuyorlar milyon lotu.

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk

5. Bankadan zaten bir umudum yok. Ancaaaak nerdeyse 3 ay önce başvurusu yapılan banka izninin ne gerekçe ile son günlere bırakılıyor. Acaba onun baskısı mı var. Dediğim gibi banka işi yaş bu zamanda. Ama hükümetten uzun yıllar sonra alacağı ilk işlem bu olacak. Son dakika golü atıp izin vermezlerse diye sesli düşünüyorum. O zaman bu tamamen olumsuz olur hisse için tekrar 1 lere indirir bizi. Bakmayın siz geçen haftaki kokteyle. Bazı insanlarda intikam duygusu ölmez. Eninde sonunda alır intikamını. Uzun yıllar zaten bu intikamdan çekti bu hisse.

6.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    Bankadan zaten bir umudum yok. Ancaaaak nerdeyse 3 ay önce başvurusu yapılan banka izninin ne gerekçe ile son günlere bırakılıyor. Acaba onun baskısı mı var. Dediğim gibi banka işi yaş bu zamanda. Ama hükümetten uzun yıllar sonra alacağı ilk işlem bu olacak. Son dakika golü atıp izin vermezlerse diye sesli düşünüyorum. O zaman bu tamamen olumsuz olur hisse için tekrar 1 lere indirir bizi. Bakmayın siz geçen haftaki kokteyle. Bazı insanlarda intikam duygusu ölmez. Eninde sonunda alır intikamını. Uzun yıllar zaten bu intikamdan çekti bu hisse.
    Intikam alacağı adamın kokteyline katılıp övüp allayıp pullayıp nasıl bir yol izliyor. Bu hesapla intikam alınan kişi yatırımcılar oluyor.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Olumsuz bir gelişme olacağını sanmıyorum.Temettüyü cebe indirene kadar devam...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Olumsuz bir gelişme olacağını sanmıyorum.Temettüyü cebe indirene kadar devam...
    Trump reyizin azil davası ertelenmiş.. Krallık seçimini yapmış.. Çin-Abd ticaret bıdı bıdısı tamam.. bizede hayırlı cuma olsun bugün yahu..

Sayfa 303/901 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •