Sayfa 640/901 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    Aslında haklısın..
    Batık şirket..üretim yok..hisse alıyorsun.yarım saatte tavan..
    %8-10 kazanıp satıp gidiyorsun.
    3 ayda herkes 1 e 3 yaptı...
    Mkk açıklamıştı..
    Milyon üzeri portföy sahipleri 2 ye katlamış.
    Asgari ücretin 2 bin küsur tl olduğu ortamda rahatsız olmamak mümkün mü...

Ne yaparsın...KAPİTALİZM TAM DA BU...

Dohol...1 tl lerden 2 tl ye gelmek için bekliyor zorlanıyor..kasa para dolu..
    Kıytırık batık üretmeyen masa sandalye şitketi 50 kuruştan 8 -10 tl ye gelmiş.
    Herkes kazanmış... .....olur mu..oluyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abim bunları 3 sene önce 2017 de medya satılmadan önce anlattık.. kayıtlarda var.. zaman zonaları 2019 temmuzuna denk geliyor dedik.. bilhassa 2000 öncesi kotasyonlu hisselerin tarihsel zaman zonaları 2019 yazına denk geliyor birbirine benziyor dedik.. ama 10 20 50 yada 100 milyon lot kotasyonlu hisselerin kalkış manevrasıynan, emmi gibi 1 milyor lotlu hisselerin kalkışı aynı momentumda olmayabilirde dedik.. netekim küçükler öncüller oldular babalar ardıllar oldu.. gel gelelim emminin 1996 dan 2017 ye olan serüveniynen, son 3 senedeki serüveni değişti.. son 3 senedeki yükselen trendi görebilen gözler görür.. 74 krş ta emminin zonası geliyor dediğimizde, bize emminin adamı dediler.. 74 krş ta batık holding pazarlıyorlar dediler.. ne oldu sonra? 4 ay geçmeden şaaak emmi sattımı medyayı? girdimi kasaya dölarlar? başladımı vermeye temettüyü? aah abim ah işte böyle bu alem

2. Valla Aydın Doğan işini biliyor

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    abim bunları 3 sene önce 2017 de medya satılmadan önce anlattık.. kayıtlarda var.. zaman zonaları 2019 temmuzuna denk geliyor dedik.. bilhassa 2000 öncesi kotasyonlu hisselerin tarihsel zaman zonaları 2019 yazına denk geliyor birbirine benziyor dedik.. ama 10 20 50 yada 100 milyon lot kotasyonlu hisselerin kalkış manevrasıynan, emmi gibi 1 milyor lotlu hisselerin kalkışı aynı momentumda olmayabilirde dedik.. netekim küçükler öncüller oldular babalar ardıllar oldu.. gel gelelim emminin 1996 dan 2017 ye olan serüveniynen, son 3 senedeki serüveni değişti.. son 3 senedeki yükselen trendi görebilen gözler görür.. 74 krş ta emminin zonası geliyor dediğimizde, bize emminin adamı dediler.. 74 krş ta batık holding pazarlıyorlar dediler.. ne oldu sonra? 4 ay geçmeden şaaak emmi sattımı medyayı? girdimi kasaya dölarlar? başladımı vermeye temettüyü? aah abim ah işte böyle bu alem
    Sürekli olarak ditaş, çelha ve dobur hisselerini borsada satmaya devam ediyor. Günde 2 milyon kar da bu satışlardan yazar. Zaten döviz pozisyonu tarihi yüksek seviyelerde. Böyle giderse , eğer karı düşürecek bilanço hareketleri olmaz ise, 9 ayda korkunç kar çıkar. 2 lira üzerine yerleşmiş durumda. Artık 4 seviyelerine atağı başlatmak için gün saymakta. Kağıtta yabancı varsa onun korkusuna hızlı gidemez ama gerçekten Ekim sonu kasım başı vadeli yüksek kar vaad ediyor. Tabi ki savaş çıkmaz ise, ambargolar olmazsa çekincelerimizi ortaya koyarak.

Not: yukarıda yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden bir küçük yatırımcı muhabbetidir. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Sürekli olarak ditaş, çelha ve dobur hisselerini borsada satmaya devam ediyor. Günde 2 milyon kar da bu satışlardan yazar. Zaten döviz pozisyonu tarihi yüksek seviyelerde. Böyle giderse , eğer karı düşürecek bilanço hareketleri olmaz ise, 9 ayda korkunç kar çıkar. 2 lira üzerine yerleşmiş durumda. Artık 4 seviyelerine atağı başlatmak için gün saymakta. Kağıtta yabancı varsa onun korkusuna hızlı gidemez ama gerçekten Ekim sonu kasım başı vadeli yüksek kar vaad ediyor. Tabi ki savaş çıkmaz ise, ambargolar olmazsa çekincelerimizi ortaya koyarak.

Not: yukarıda yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden bir küçük yatırımcı muhabbetidir. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur
    Kesinlikle doğru şeyler yazmışsınız.Sadece bir noktada itirazım var,kağıtda yabancı varsa hızlı gidemez demişsiniz,incelerseniz borsada gavurların bu kağıtda satışta değil alışta olduğunu görürsünüz.Gavurlar neyin ne olduğunu biliyor,elbet batık bankaları satıp kasasında dünyanın doları olan borçsuz harçsız bu holdingi alıyorlar.Yabancıdan korkmaya gerek yok, ben asıl onlara güveniyorum,aşağı basılmaya kalkılsa gavurlar gelip alırlar.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kesinlikle doğru şeyler yazmışsınız.Sadece bir noktada itirazım var,kağıtda yabancı varsa hızlı gidemez demişsiniz,incelerseniz borsada gavurların bu kağıtda satışta değil alışta olduğunu görürsünüz.Gavurlar neyin ne olduğunu biliyor,elbet batık bankaları satıp kasasında dünyanın doları olan borçsuz harçsız bu holdingi alıyorlar.Yabancıdan korkmaya gerek yok, ben asıl onlara güveniyorum,aşağı basılmaya kalkılsa gavurlar gelip alırlar.
    Cuma, cuma amma ‘’gavur’’ dedin ya:-)
    Fazla da abartmasak mı acaba ?

Herkese bol kazançlar..

Al-sat tut değildir

5. Yapı dün 7 milyona yakın malla günü kapattı.
    Bu yüzde 5 demektir 2.26 kapanışla. Klasik kural yapı yüklü aldıysa koy üstüne fiyatın yüzde 5. Bunu daha önce 2.16dan yüklü aldığı gün gördük.
    2.26 üstünde 2.37 görülür.

Bugun de 5 mly lot bgc kemiksiz almış. 7 lirada mı satar 10 lirada mı bilemeyiz.
    İyi mal çekmiş.
    Yapıda da 2 mly satış var bugun.
    Bu normal zaten yapı tahtaya hükmediyor.
    İzlemedeyiz tek lot satmadan.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Cuma, cuma amma ‘’gavur’’ dedin ya:-)
    Fazla da abartmasak mı acaba ?

Herkese bol kazançlar..

Al-sat tut değildir
    gıyılırmı gıyııılırmı,
    emmime gıyııılırmı,
    emmisine gıııyanlar,
    yatırımcı sayıııllırmı heeey heey hey hey hey..

7. JP MORGAN dünkü raporunda dolar tahminlerini sıralamış.
    tr.investing kaynaklı habere göre bir yıl sonra 9 lira bekleniyor.
    Bu durumda dolar almaktansa burada olmak mantıklı gözüküyor.
    7.5 tan yüzde 20 yapar ki.
    Dohol seneye 2.30 dan 2.75 üstü rahat olur.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Unuttum yazmayi yarisini verdim en az 3 lira olur kisa surede
    Lot sormayin 1/2 milyon

Sayfa 640/901 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •