Sayfa 850/902 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon
Arama sonucu : 7215 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Alan satanların çoğu bilançolara bakıp alım satım yapmadığı için herkes fiyata göre ve tahtacının girdiği emirlere göre hareket etmeye çalışıyor. Boyle olunca da cogu zaman fiyatlar sirketlerin gercek degerinin cok uzagida olusabiliyor. Kimisi asiri degerli kimisi de asiri ucuz fiyatlardan islem goruyor. Dohol maalesef ikinci grupta yeraliyor. Islem yapanlarin %90 ni sirketin icinde ne var onu bile bilmez.

Bu sirketin nesi var nesi yok diye merak edenler icin sirketin 2022 ilk ceyrek finansal sonuclarinin degerlendirildigi analist toplantisida yapilan detayli sunum

https://www.doganholding.com.tr/medi...unumu-tr-1.pdf

2 milyar 800 milyon TL kâr etmişsin dağıttığın temettü 12 kuruş. Temettü dağıtım politikasını değiştirse borsanın yıldızı olur bu kağıt.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    2 milyar 800 milyon TL kâr etmişsin dağıttığın temettü 12 kuruş. Temettü dağıtım politikasını değiştirse borsanın yıldızı olur bu kağıt.
    iste hissenin onundeki bir engel de ama kasitli ama kasitsiz olusmus bu tip algilar. Kara toplam rakam olarak bakarken temettuye 330 milyon toplam temettu tutari yerine hisse basina dusen rakam olarak bakilmasi.

4. Ekmek parasına holding ortaklığı... Hay senin gibi holdingin içine sı...... m.

5. Tek anlamadığım neden benim temettümü ağustos sonunda veriyor. Enflasyondan pul oldu zaten.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    Tek anlamadığım neden benim temettümü ağustos sonunda veriyor. Enflasyondan pul oldu zaten.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
    yırtık don karşılığı temettü alıyorsun hala şikayet ediyorsun

7. Hisse geri alim açıklıyor ama patron almıyor, Döviz fazlaligi var ama bir türlü gitmiyor. Tepede mide bulandıran bir obo var. Hedefi 2.75. Boyun çizgisi 3.45 ten geçiyor.3.45 Altinda kapanislar yaparsa yurt disidabozmaya devam ederse yaz sonuna 2.75leri gorur. Temel olarak bedava teknik olarak pahalı ne garip bir hisse bu yahu.

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Hisse geri alim açıklıyor ama patron almıyor, Döviz fazlaligi var ama bir türlü gitmiyor. Tepede mide bulandıran bir obo var. Hedefi 2.75. Boyun çizgisi 3.45 ten geçiyor.3.45 Altinda kapanislar yaparsa yurt disidabozmaya devam ederse yaz sonuna 2.75leri gorur. Temel olarak bedava teknik olarak pahalı ne garip bir hisse bu yahu.
    Sende arada çıkıyorsun,bişeyler yazıyorsun.Alacaksın düşmesini kolluyorsun gibi...

Sayfa 850/902 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •