Sayfa 795/901 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. haydi emmoş amca kıpraş biraz dolar oldu 8.71 ne yapacaksın kasanda ki dolarla ölünce tıpa yapsam desem o kadar dolar da sığmaz müsait yerine tehlikeli sularda yüzdürme kağıdı 3 üstünde kalıcı olmalısın artık al sat değildir

2. Düşünüyorum da, kasasındaki nakit döviz ve tl olmayıp bir o kadar borcu olsaydı hisse değeri bundan çok daha kötü olmazdı.
    Medyadan çıkmasaydı 0,85 0,90 kuruşlarda falan ancak olurdu sanırım.
    Enflasyonmuş, devalüasyonmuş, kasada nakitmiş önemsiz şeyler bunlar nazarında
    Gerçeklikten kopmuşlar, takılıyorlar amaçsızca
    Deli yalamış bunları, deli...
    ytd.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

3. Aydın Doğan yaşın olmuş 85
    Yahu insan az biraz utanır
    Yatırımcına bu kadar eziyet
    Bu kadar açgözlülük niye

Pes doğrusu paraya doymak bilmiyorsun...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Aydın Doğan yaşın olmuş 85
    Yahu insan az biraz utanır
    Yatırımcına bu kadar eziyet
    Bu kadar açgözlülük niye

Pes doğrusu paraya doymak bilmiyorsun...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    85den sonra biraz zor.
    Çayına viagara mı atsak netsek

Dohol da elektrikli otomobil reklamları başladı...

Doğan, MG’yi Türkiye’de üretmeye talip
    Türkiye’deki mobilite dönüşümünün önemli bir parçası olmayı hedefleyen Doğan Grubu, 5 markanın daha distribütörlüğünü aldı. Grup, bu markalardan biri olan İngiliz kökenli MG’nin Avrupa’daki üretim üssü olmak istiyor.
    Aysel YÜCEL | 04.01.2021 07:00

İngiliz kökenli otomobil markası MG’nin Türkiye distribütörlüğünü aldıklarını açıklayan Doğan Holding Otomotiv Grubu CEO’su Kağan Dağtekin, “Türkiye’de iyi bir hacim yakalayıp, Avrupa’ya da hizmet verecek şekilde üretim yapmayı hayal ediyoruz” dedi.

Doğan Holding çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Trend Otomotiv, distribütörlüğünü aldığı yeni markalar ve hizmete açtığı dijital platformlarla Türkiye’deki mobilite dönüşümünün önemli bir parçası olmayı hedefliyor. Doğan’ın bu hedef doğrultusunda attığı en önemli adımlardan biri de İngiliz kökenli otomobil markası MG’nin (Morris Garages) Türkiye distribütörlüğünü almak oldu. Grup ayrıca, otomotiv ve motosiklet alanında faaliyet gösteren Silence, KYMCO, Gita ve Wallbox markalarını da portföyüne ekledi. Doğan, halihazırda Suzuki, Suzuki Marine, Piaggio, Vespa, Motoguzzi, Aprilia’nın distribütörlüğünü yapıyordu. Böylece, portföydeki marka sayısı 11’e çıktı.

7. 3 üstüne atmamakta inatçı gel gel mi yapıyor yoksa mal mı satılmasını bekliyor anlamadım emmi

8. dohol yeni bir dünya keşfettim dese hikaye tek karar verici emmi bir de olsa 10 da olsa tek kararı o verecektir emmi padşahım sen çok yaşa borsanın ky emicileri arasında ilk 5 e girer bu kağıt yıllardır böyle al sat değildir

Sayfa 795/901 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •