Sayfa 794/902 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Mayasına uygun davranıyor.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

2. Su durzuler neden düşürdü?

3. Şu düşüşlerde gösterdiği gayret ve çabayı, çıkarken de gösterse gam yemeyeceğim.

4. Merhaba arkadaşlar

bir sorum olacak bilgi sahibi olan arkadaşlar bildikleri kadarıyla cevaplarsa memnun olurum

bir haber sitesinde hepsi burda .com alış veriş sitesinin New York borsasında halka arz edileceği yazıldı (borsa gündem) bu şirket doğan holdinge mi aittir araştırmalarım onu gösteriyor ancak dohol KAP sitesindeki iştiraklerine bakınca göremedim kafam karıştı .bu konularda bilgi rica ediyorum teşekkürler .sevgi ve saygılarımla.

5. Hepsiburada %75 aydin doğan ve ailesinin sahsi sirketi holdingle alakasi yok %25 yabanci ortak.

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar

bir sorum olacak bilgi sahibi olan arkadaşlar bildikleri kadarıyla cevaplarsa memnun olurum

bir haber sitesinde hepsi burda .com alış veriş sitesinin New York borsasında halka arz edileceği yazıldı (borsa gündem) bu şirket doğan holdinge mi aittir araştırmalarım onu gösteriyor ancak dohol KAP sitesindeki iştiraklerine bakınca göremedim kafam karıştı .bu konularda bilgi rica ediyorum teşekkürler .sevgi ve saygılarımla.
    Holdinge ait değil

SM-N975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Arkadaşlar ikinizede teşekkür ederim

8. Yapı bugün 4 mly lot basmış.
    Piyasa muhtemeldir ki yarın rayına girecek.

Ancak bu alt destek aramasa iyi olur.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 794/902 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •