Special Days Image
Sayfa 658/901 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Alıntı Originally Posted by apcatiar Yazıyı Oku
    470 milyon vardı 136 milyonu DHI ya aktardı. DMC den geleni ekleyebiliriz.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DHI yüzde yüz holding iştiraki değil mi.Sağ cepten sol cebe aktarılma gibi bir şey olarak algılamıştım ben.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    DHI yüzde yüz holding iştiraki değil mi.Sağ cepten sol cebe aktarılma gibi bir şey olarak algılamıştım ben.
    aynen öyle para şirketin Türkiye deki banka hesabına aktarıldı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    28.09.2020
    Yabancı takası %42.68

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

4. Günaydın
    İş yatırıma göre yabancı takası % 43.06..
    Ak yatırım da emminin temelini beğeniyormuş bu arada

Hemen her gün dolar artıyor.Borsada pek çok şirket gelecek kaygısı taşıyor,bu artıştan olumsuz etkileniyor.Biz ise her gün karımızın artışını seyrediyor,acaba bizim holding hangi şirketi alacak nereye yatırım yapacak diye seyrediyoruz.Bu fiyatlar dohol için çok manasız, olması gereken ve olacağı değer bu PD/DD ne göre benim aklıma göre minimum 3 ün üstü.3 ün üstüne gidince zaten bir coşku başlar.Buradayız göreceğiz bakalım neler olacak.

Gavur zaten olayın farkında her gün topluyor,bizim küçük yatırımcılar malum ucuz kağıt sevmez, hele dört beş falan olsun ,bizimkiler de a bu kağıt ucuzmuş diye kağıda saldırır.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hemen her gün dolar artıyor.Borsada pek çok şirket gelecek kaygısı taşıyor,bu artıştan olumsuz etkileniyor.Biz ise her gün karımızın artışını seyrediyor,acaba bizim holding hangi şirketi alacak nereye yatırım yapacak diye seyrediyoruz.Bu fiyatlar dohol için çok manasız, olması gereken ve olacağı değer bu PD/DD ne göre benim aklıma göre minimum 3 ün üstü.3 ün üstüne gidince zaten bir coşku başlar.Buradayız göreceğiz bakalım neler olacak.
    bazı arkadaşlar sadece dolar artışına bakmayı hata olarak görüyor nakiti bir kenara bırakırsak diğer varlıklarındanda birkaç doğan çıkar döviz artmasına sadece kar amaçlı bakmıyoruz ayrıca doğanın sahio olmayı hedeflediği varlıklar dolar bazında ucuzluyor asıl bu açıdan bakmak gerekiyor

Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    bazı arkadaşlar sadece dolar artışına bakmayı hata olarak görüyor nakiti bir kenara bırakırsak diğer varlıklarındanda birkaç doğan çıkar döviz artmasına sadece kar amaçlı bakmıyoruz ayrıca doğanın sahio olmayı hedeflediği varlıklar dolar bazında ucuzluyor asıl bu açıdan bakmak gerekiyor
    Elbet öyle sn spyro.Paranın şekli olmaz.Gelecek vaadeden ama şu ara sürünen kar üretemeyen bir sürü şirket var.Borsa hep şimdidir ,beni en çok şu an ilgilendirir,şu günler kaos günleri, en güzel pozisyon nakitte olmak,dohol nakitte en avantajlı pozisyonlardan birine sahip.Hükümetin bu ara izin verdiği kur artışı devam ettiği sürece dohol kar yazar ,kasası para dolar,olay da sonuçtur.Neticede bilanço zamanlarında bu dolarlar dünyanın karını yazacak,parası olunca dohol ün yöneticileri giderler en karlı şirketleri ucuza alırlar,ama ben satın almalar için erken olduğunu düşünüyorum,nakit pozisyonunu bozmadan devam etseler bence daha iyi.

Sayfa 658/901 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •