Sayfa 838/901 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Karar asamasında, gride kızılda yukardan baskılıyor, Bakalım kızılı alta alabılecekmi?
    Marluk üstad, şimdi para sayma makinesi lazım sana
    mavinin altında 2016 dan beri ay kapanışı yapmamıştı.. şubat ayını altında kapadı.. şimdi tekrar üstüne dönme girişiminde.. mavi bu ay 266 da.. altına gelmezse iyi olur.. gelirse yırtık don

2. Fitil ateşlendi bir kere.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk

3. Bilançoya bakıp ,çok fazla küçük yatırımcı hisseye atladıysa dökmeden gitmez diye düşünüyorum
    Netice de bilanço kötü gelir gitmez ,iyi gelir yine yürümez hissesi oldu

4. açıkçıların 3 ayda kazandıklarını 1 günde aldılar ,bilançosu güzel gelip de yürümeyen bir hisseye açık yapılır mı ?
    yapılmaz çünkü adam sadece yukarı çizerken değil asıl açıkçıdan kazanacak,

5. Emminin Öncü Girişime aktardığı 750 milyonTL; DHI Investment B.V. ye gönderdiği 60 milyon Avroya değecek bir satın alma/yatırım haberi gelmesini umuyor ve diliyorum. Haber yoksa/gelmezse tahtadaki hareketler bana o mendeburun hareketleri gibi geliyor...

6.  Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Emminin Öncü Girişime aktardığı 750 milyonTL; DHI Investment B.V. ye gönderdiği 60 milyon Avroya değecek bir satın alma/yatırım haberi gelmesini umuyor ve diliyorum. Haber yoksa/gelmezse tahtadaki hareketler bana o mendeburun hareketleri gibi geliyor...
    Umarım dediğiniz gibi olur..
    Ülke de şirkette milenyumun başına döner 😊😊

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    emmim kağıdı geçmişte paçoz edenleri fena kamçılıyor ,sermayesi kadar karı olan şirketler 10 liralarda dolaşıyor ,dohol halen buralarda ,emmi bas kırbacı gözünü seveyim çıkar acılarımızı ,hele 392 milyon lot satan biri vardı şimdi adı batasıcanın adı aklıma gelmedi,kırbacı öyle bas ki soluğ 8 lirada alsın sattığına pişman olsun kitapsız kağıdı o mahvetti bizide perişan etti lanet olasıca okullumuydu neydi kahrından çatlasın bas kamçıyı emmi gözünü seveyim hiç acıma
    AK yatırımın koç holding için verdiği hedef 65 tl bu adi kağıt 6 ya gitse ne olur 8 e gitse ne olur, en az 1 dolar seviyesinde olmalı ki, enflasyon ve dolar karşısında azda olsa yerini bulsun

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Don getti ama değiyo.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk

Sayfa 838/901 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •