Sayfa 494/901 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Stoploss u 0,49 olanlar varken işi zor görünüyor 😂😂

2. Bırakın kuruşlarda stoplossu hisselerine takasbanktan bloke
    koyduranlar dahi vardır.
    Vizyonsuz spek, emmi, egemen güç nasıl sıfatlandırılıyorsan
    artık; projeksiyonunu bunları da dikkate alıp yap lütfen.
    Malum zaman en büyük sermaye ve günümüzde hayatta kalmak sürekli dikkat gerektiren, zor, zahmetli koşullara
    bütünüyle uyarlanarak mümkün hale geldi maalesef.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

3. Geçen sefer bir kaç soru sordum. çok gereksiz tip dolu dohol forumu, herhangi bir cevap veren çıkmadı, üstüne soru sormuşlar, sanki çok anlıyorlar. söylediğim fiyattan aldım, kapanışta. hissenin pd/dd değeri gerçekçi mi?
    boş tipler cevap yazmasın.

Emeklilik fonlarının alımı, pahalı yerden yabancı için satış fırsatı mıdır? yoksa hissede bir savaş mı anlamına gelir?

Alıntı Originally Posted by Temettü Gezgini Yazıyı Oku
    Geçen sefer bir kaç soru sordum. çok gereksiz tip dolu dohol forumu, herhangi bir cevap veren çıkmadı, üstüne soru sormuşlar, sanki çok anlıyorlar. söylediğim fiyattan aldım, kapanışta. hissenin pd/dd değeri gerçekçi mi?
    boş tipler cevap yazmasın.

Emeklilik fonlarının alımı, pahalı yerden yabancı için satış fırsatı mıdır? yoksa hissede bir savaş mı anlamına gelir?
    Emeklilik fonları alışa geçti ise yön aşağı.
    Dip yapıp yabancılar onlardan aldıktan sonra yükseliş başlar. Bıktırıp almadan götürmezler.

5.  Alıntı Originally Posted by sertmert Yazıyı Oku
    Emeklilik fonları alışa geçti ise yön aşağı.
    Dip yapıp yabancılar onlardan aldıktan sonra yükseliş başlar. Bıktırıp almadan götürmezler.
    Şaka gibi ama emeklilik fonları son 3 gündür işi abartmış gibi. alıyor yani. bir istisna var. 1.62de halk 4 milyon mal çıkıyor. orda bir savaş başlıyor sanki.

ben bunun benzerini temettü öncesi kardemirde görmüştüm, 1 kademede al sat yapanlar vardı, bir savaşa başladılar, terste bırakıp bir kademe düşürerek kendi kademesinde al sat yaptırmaya çalışıyorlardı. sonra bunlar ittifaka falan gittiler. her şey 1 kademedeki al sat içindi. 2.36-2.37 yerine 2.35-2.36 kademesine dönüştürmek.

doholde, bu biraz daha, kademeden ziyade, bant gibi oldu ve çok değişken çünkü endeks de saçmalıyor, maliyetleri de çok değişken, krizin dibinden sonrası ayrı, öncesi ayrı, halkın 1.62 satışından sonrası ayrı.

6. Bu sorduğun soruya 1.46 yi nasıl tespit ettin diye soru sorarak cevap verdim. tutmus gereksiz tip demişsin hakkımda.

Bak sana gereksiz tiplere bir örnek vereyim.

Biraz parası vardır. Borsada yatırım yapmak ister. yatırım yapmak istediği bir şirketi gözüne kestirir. 1.46 gibi spesifik bir alim rakami tespit eder altına aliciyim der ama o şirketin hangi sektörlerde çalıştığını dahi bilmez.

Hadi diyelim bilmemek sorun değil öğrenilir.

Bre mübarek yatırım yapacagin şirketin ne is yaptığini bilmeden 1.46 yi nasil neye göre tespit ettin. Bre mübarek yatırım yapacagin şirketin ne iş yaptigini forumlardan mi ogreni0 yatırım yapacaksın.

La havle gelmiş foruma gereksiz tip dolu burası diyor bir de.

Alıntı Originally Posted by Temettü Gezgini Yazıyı Oku
    Merhaba, Dohol hangi sektörlerde iş yapar? Borç durumu nedir? kısaca özetleyebilecek var mıdır? Sektörleri sorma sebebim, bazı sektörler bu krizde fabrika kapatırken, bazıları bu işten az etkilenecek ve bu az etkilenenler yaz sonuna belki de primlenecek. 1.46 altında benim radarımda bu hisse. alacağım da çok bir şey değil ama benim için ciddi bir mebla yatırımı olacak.
    MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Herkese iyi akşamlar. Formu iki gündür okuyorum. Dün biraz alim yaptım bir nevi risk aldım. Dohol almadan önce uzun zamandır araştırma yaptım. Alim yapmamın asıl sebebi ne F/K sı, ne finansallari ne pd/dd ne de döviz fazlalığı. Bunlar temel konular orta ve uzun vadede kazanç sağlayabilen değerlerdir. Teknik olarak ( hanı diyorlar ya iki çizgi) grafiğine bakarak aldım. Saatlik te ve günlükte sıkışma var. Ben bugün bir tarafa kırar diye bekledim ama yine iki çizgi arasında git gel yaptı. Pazartesi d*****n kuyruğu kopar . Artık tutamazlar ne tarafa kırar bilemem. Ama ben risk aldım. Stop belli. Herkese bol kazançlar dilerim.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 494/901 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •