Sayfa 572/902 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7214 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Sn hkm sn Apcatiar Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]

2. meri teyze kapanışta 4 milyon lot sattı.Allah daha beter etsin bu şirketi

3.  Alıntı Originally Posted by bkrc Yazıyı Oku
    meri teyze kapanışta 4 milyon lot sattı.Allah daha beter etsin bu şirketi
    hocam biriside almış demekki aylardır iyi haber geliyor başka şirket olsa 3 e katlamıştı birara buda gidecek inşallah

5. Çok deger verdiğim bir söz vardır. Başkasının s.ki ile gerdeğe girilmez . Formun başında Hisse net in aşağıdaki uyarısını tekrar paylaşma ihtiyacı his ettim.

ALTIN ÖĞÜT: Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    t tcdd ya eaygw dygs1y7cd5
    Gönderi
    147
     Alıntı Originally Posted by bkrc Yazıyı Oku
    meri teyze kapanışta 4 milyon lot sattı.Allah daha beter etsin bu şirketi
    Takasa baktığım da elinde bu kadar yoktu . Önceki gün yarısı kadar almıştı. Dün almadı ve satmadı. Bugün ki ya açık ya da virmanla gelecek city veya douthenin malı olabilir.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Formda birileri DOHOL u yere göğe sıgırlamadıkça ilginçtir hisseyi asagya daha da aşağıya basıyor birileri. işimiz zor görünüyor. Umarım görüş ve düşüncelerimde yanılıyorum. Keşke bir kez yanılsam.

Birileri överken hissenin uyuz uyuz davranacağını yazmıştım bir önceki yazılarımda. Maalesef öyle de oldu. Açıkçası yanılmak isterdim çünkü bir sürü malımız bulunmakadir.

8.  Alıntı Originally Posted by aman Yazıyı Oku
    Takasa baktığım da elinde bu kadar yoktu . Önceki gün yarısı kadar almıştı. Dün almadı ve satmadı. Bugün ki ya açık ya da virmanla gelecek city veya douthenin malı olabilir.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    City nin malını satmıştır.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 572/902 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •