Sayfa 673/901 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Gerçi sizin mantıkta da katıldığım nokta var.İstenmeyen bir şekilde az sayıda yatırımcıda yüksek lot olabilir.Kastım kağıt dağınık değil.Az sayıda elde toplanmış gibi.

2. Toplu hissede yukarı hareketler sert assağı hareketler yumuşak olur. Hissede aylardır yabancı oranı 41-43 arası geziniyor.
    Bunun 50 üzerine çıkması lazım.
    Ben hissenin hala toplama ve yıldırma safhasında olduğunu düşünüyorum.

3. toplu olduğunun kanıtı hisse hakkında ne bir rapor nede kar tahmini var yabancı devamlı alışta sabredebilen iyi kazanır

Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Toplu hissede yukarı hareketler sert assağı hareketler yumuşak olur. Hissede aylardır yabancı oranı 41-43 arası geziniyor.
    Bunun 50 üzerine çıkması lazım.
    Ben hissenin hala toplama ve yıldırma safhasında olduğunu düşünüyorum.
    Olabilir tabi,o zaman biz de toplamaya devam ederiz.Daha bilançolar var,banka var,yeni şirket alımları var varoğlu var.Ha dolarda bu gidiş böyle devam ederse kasadaki dolar fiyatına holdingi satın alırız şirketler bedavaya gelir.

Şaka maka ufak çaplı bir devaulasyon yaşanıyor,bu şirketin fark edilmemesi imkansız.6 kasımdaki bilanço açıklanınca elbet kasadaki dolarlar hakkında üç beş yorum yapan, analiz yapan,analist borsacı vs olacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şaka maka ufak çaplı bir devaulasyon yaşanıyor,bu şirketin fark edilmemesi imkansız.6 kasımdaki bilanço açıklanınca elbet kasadaki dolarlar hakkında üç beş yorum yapan, analiz yapan,analist borsacı vs olacaktır.
    “Kasadaki Dolarlar” insallah o kasa ve içindekiler halen yerindedir.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yılbaşında dolar 6 liraymış.Bu yıl üstüne çıkarda hadi 9 la seneyi kapadık diyelim.500 milyon dolar kasasında olan bir şirket 250 milyon dolar sadece dolardan kar yazar değil mi.Yani 2.250 milyar kar demektir değil mi.Yanılıyormuyum arkadaşlar hesap yanlış mı.Pek aklım ermedi bu kadar kara da hesapda yanlışım mı var diye bakıyorum.Yok hayır hesap doğruysa sermayesi kadar kar açıklayan şirket 10 lira olmalı falan derlerdi eskiden))))))

8. DOHOL - Doğan Holding

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yılbaşında dolar 6 liraymış.Bu yıl üstüne çıkarda hadi 9 la seneyi kapadık diyelim.500 milyon dolar kasasında olan bir şirket 250 milyon dolar sadece dolardan kar yazar değil mi.Yani 2.250 milyar kar demektir değil mi.Yanılıyormuyum arkadaşlar hesap yanlış mı.Pek aklım ermedi bu kadar kara da hesapda yanlışım mı var diye bakıyorum.Yok hayır hesap doğruysa sermayesi kadar kar açıklayan şirket 10 lira olmalı falan derlerdi eskiden))))))
    Sabancı Holding sermayesi 2 milyar, 2019 toplam kâr 4 milyar. 2020 6 aylık 2.2 milyar kâr. Emminin canı isterse gider diye düşünüyorum. 10 tl olsa kimse bir şey demez, ha 2 lira da kalırsa yine kimsenin bir şey söylediği yok

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 673/901 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •