Sayfa 478/901 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Gedik 7.5 milyon civarı satti aksama kadar 50 bin 75 bin baya boşalttı ama son karanlık odada ve işlem başlayınca 1.5 milyon vermiş tavan açtı alanların maliyeti ort 1.43 ve üstü 1.8 milyon iş en fazla 1.43 bir milyona yakın 3 4 kurum var 1.43 ort masi
     Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    karanlık odada satan kimdi acaba görebilen takas paylaşabilimi
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Gedik 7.5 milyon civarı satti aksama kadar 50 bin 75 bin baya boşalttı ama son karanlık odada ve işlem başlayınca 1.5 milyon vermiş tavan açtı alanların maliyeti ort 1.43 ve üstü 1.8 milyon iş en fazla 1.43 bir milyona yakın 3 4 kurum var 1.43 ort masi

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gedikte toplam 8 milyon lot varmış hepsini boşalttı demekki..Defolsun gitsin mendebur...yabancı ne yaptı bu gün alış satış durumu nedir acaba...Gedik önemli değil 3 kurşu hesap eder o....

3. İş yatırımdada 50 milyon lot varmış takasın yüzde 5 i bunun hepsi ky olamaz patronun malıda işbankta olabilir...Buda olumlu.

4. Bankaya izin verilmesi finansal katkısından çok 20 yıldır eziyet gören bu şirketin artık "cezasının" bittiği anlamına geliyor bence. Bu anlamda önü açıldı olarak düşünüyorum. Kasadaki döviz ise daha güzel yatırımlar için yeni beklentiler oluşturacaktır. Orta ve uzun vadede yatırımcısını artık üzmeyeceğini düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Olumlu bir haber de varken gedik teki arkadaşa ne oluyor da bu kadar vermeye uğraşıyor. Istese sonraki gün yüzde 10 yukarıdan verebilir.

Ben anlamadım bu işi. Kapanista tavanı da bozdu.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

6.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Olumlu bir haber de varken gedik teki arkadaşa ne oluyor da bu kadar vermeye uğraşıyor. Istese sonraki gün yüzde 10 yukarıdan verebilir.

Ben anlamadım bu işi. Kapanista tavanı da bozdu.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim bildiğim; bir kağıt alınmasına rağmen yükselmiyorsa ve aşağılardan kapatıyorsa bu kötüye gidişin göstergesidir, satılmasına rağmen yükseliyorsa ve yukarılardan kapatıyorsa ise bu iyiye gidişin göstergesidir.

7.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Benim bildiğim; bir kağıt alınmasına rağmen yükselmiyorsa ve aşağılardan kapatıyorsa bu kötüye gidişin göstergesidir, satılmasına rağmen yükseliyorsa ve yukarılardan kapatıyorsa ise bu iyiye gidişin göstergesidir.
    Hemde tavanı 3 kere bozmasına rağmen tekrar tavana kitliyorsa bu alıcıların iştahını gösterir..Tavan altı bi yerden kapatsa acabamı derdik de hafta sonu olmasına rağmen gayet iyi kapattı ..Birde yüzde 20 tavan olsa bu gün belki % 15-20 ile kapatacaktı onuda unutmayalım ...

8. DOHOL hissesi, kötü geçen BİST işlem günlerinde, tavan olmayı başardı...
    Perşembe günü başlayan hissedeki yükseliş eğilimi Cuma günü yüzde 10 pirimle tavan olarak tamamlandı.

DOHOL'ün tavan değerde işlem gününü kapatmasının nedeni ise BDDK'nın Doğan Holding'in yatırım bankası kurma talebine olumlu cevap vermesi oldu.

DOHOL hissesi, BDDK'dan gelen haber sonrası 1,44 ile tavan oldu. DOHOL Perşembe gününü de yüzde 0,01 artıda 1,31 liradan kapamıştı.
    Aydın Doğan'ın iş dünyasındaki 50. yılı kutlamalarına hükümet üyelerinin katılımı piyasalada olumlu olarak algılanmıştı. Katılım bankası ile yeniden aktif olarak iş dünyasına dönen Aydın Doğan ve DOHOL'ün önümüzdeki günlerde yeni açıklamalar yapması bekleniyor.

Burda önemli olan kısım'''''''''dohol ün önümüzdeki günlerde yeni açıklamalar yapması bekleniyor''''''' kısmı.....

Sayfa 478/901 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •