Sayfa 823/901 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Özgün bir tavır geliştiremedi
    Serseri mayın...
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

2. 30 yıllık borsa geçmişimde böyle kademeler hiç görmedim. Sanırım robotlar bile Türkiyeyi terketti.

SM-G998B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bugun cok guzel toplatti tahtaci sagolsun. 3.13 den vermek nedir ya? Hic hesap mi bilmez veren? O kademeden veren arkadasa tesekkur ederim. Kagit 3.1x e gelmis degeri 0.15 cent olmus daha nereye dusecek be kardesim?
    Neyse Portfoyun yarisindan fazlasini doldurduk biraz daha nakit var onlari da sikacak firsat verir umarim. Gerci kapanis cok guzel oldu. Arti kapayan nadir kagitlardan. Guzel bir Geri donuse imza atti. Karanlik odada 3 kademe aldilar.
    Bugun credit suisse nin alimlari dikkat cekiciydi bedava bulunca Paso doldurdu.
    Ben umitliyim dohol den bu calkantili piyasada. Bir Ton dolar var Kasada. Temettu veriyor az cok. Ayriyeten doviz cikisi sermaye arttirimini elzem hale getirdi. Hele bir de erken secim haberi duserse tutulmaz bu.
    Tabiki sahsi goruslerimdir YTD.
    Trend is my best friend.
    Trading is an art.

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Bugun cok guzel toplatti tahtaci sagolsun. 3.13 den vermek nedir ya? Hic hesap mi bilmez veren? O kademeden veren arkadasa tesekkur ederim. Kagit 3.1x e gelmis degeri 0.15 cent olmus daha nereye dusecek be kardesim?
    Neyse Portfoyun yarisindan fazlasini doldurduk biraz daha nakit var onlari da sikacak firsat verir umarim. Gerci kapanis cok guzel oldu. Arti kapayan nadir kagitlardan. Guzel bir Geri donuse imza atti. Karanlik odada 3 kademe aldilar.
    Bugun credit suisse nin alimlari dikkat cekiciydi bedava bulunca Paso doldurdu.
    Ben umitliyim dohol den bu calkantili piyasada. Bir Ton dolar var Kasada. Temettu veriyor az cok. Ayriyeten doviz cikisi sermaye arttirimini elzem hale getirdi. Hele bir de erken secim haberi duserse tutulmaz bu.
    Tabiki sahsi goruslerimdir YTD.
    Bu yoruma % 100 katılıyorum...

5. Sanırsın 18 TL den dolar alıp terste kalmışlar...
    Kur 3,70 iken satmadınız mı medyayı
    Utanma duydunuz da kalmamış, yuuh !
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

6. Cok enteresan. Sanirsin sahol sise gibi iki uc kat gitmiste dusuyor. Girtlak dohol oldum umarim cok bekletmez diyecem ama heralde daha once dedigim 3 u gosterecekler. Bu fiyatlardan dohol u istahla vermeyi de anlayamadim. Neyse yapacak bisey yok bagladigim paraya da ihtiyacim yok varsin dursun bakalim.
    Sahsi goruslerimdir Ytd
    Trend is my best friend.
    Trading is an art.

Taşınan Açıklar, DOHOL da 3.5 milyon lot güzel kar yazmış olmalı,

8. Bayiliyorlar ayilar bu kagida. Bile bile girdik. Bana gore erken secim hatta Baskin secim muhtemel bakalim o zaman Kim gulecek. Dolar eylul Sonu kapanis 8.88 su an 13.07 ki Bence dibi 12.5 lar. Kafadan yuzde 40 Kar yazacak bilancoda. Bakalim ayilarin 3 Altina vermeye de yurekleri yetecek mi?
    Trend is my best friend.
    Trading is an art.

Sayfa 823/901 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •