Sayfa 824/901 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. url=https://ibb.co/mhm5Yr5][/url]
    Bozdular tabani. Ya bi fiyatlardan taban mi yapilir bu kagit? Olmaz olmaz dememek lazimmis borsada. Neyse artik kendine yakisan hareketler yapmanin zamani geldi Dohol. Emmi Sen de uyuma yav.
    Trend is my best friend.
    Trading is an art.

2. Yok bozmayacaklar. Oyle karar alinmis demekki. Bir kurum bitiyor digeri cikip tabani tazeliyor Allah in belalari.
    Trend is my best friend.
    Trading is an art.

3. Haftaliklarda fibo destek seviyesi 2.8. Indirirler mi bilemem. 3 seviyesi destek gorevi gormeli ama piyasa cok volatil. Biraz erken davrandik bugun Mal almakla. Yarin da firsat verecek gibi gozukuyor. Hizli cikislarin hizli inisleri hizli inislerin de hizli cikislari olur. Herkese bol kazanc.
    Trend is my best friend.
    Trading is an art.

4. Borsa mı kumarhanemi belli değil a.k.

5. Delirmis bunlar ya. Baska bir aciklamasi yok. Ustuste taban nedir Saka gibi. Sat Al yapiyorum onun da Altina veriyor. Bir de kopus gapi birakti yukarida. Beli nasil dogrulacak bu kagidin? Isin ilginc Yani tum u30 kagitlar taban. Iyice Les hale geldi borsa. Sonra da yatirimci gelsin. Tepeden 3 gunde yuzde 35 inmis borsaya Kim gelir?
    Trend is my best friend.
    Trading is an art.

6. Dolar 8.5 iken gelen bilancoya göre ederi 1 dolar idi.

Dolar 12, Dolar düşüyor diye dohol düşüyor.

Burası borsa, önce aklını sonra paranı alıyorlar dayu

Benden tek lot mal çıkmaz alsat filan da yok mal paket oynasın kumda 5 sene mühlet.
     Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Delirmis bunlar ya. Baska bir aciklamasi yok. Ustuste taban nedir Saka gibi. Sat Al yapiyorum onun da Altina veriyor. Bir de kopus gapi birakti yukarida. Beli nasil dogrulacak bu kagidin? Isin ilginc Yani tum u30 kagitlar taban. Iyice Les hale geldi borsa. Sonra da yatirimci gelsin. Tepeden 3 gunde yuzde 35 inmis borsaya Kim gelir?
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    2.80 ortalamayla geri döndüm, ufaktan alıma basladim.
    Emmim sensiz yapamadım emmimmm,sakın terketti sanma, hep aklımdaydın.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Delirmis bunlar ya. Baska bir aciklamasi yok. Ustuste taban nedir Saka gibi. Sat Al yapiyorum onun da Altina veriyor. Bir de kopus gapi birakti yukarida. Beli nasil dogrulacak bu kagidin? Isin ilginc Yani tum u30 kagitlar taban. Iyice Les hale geldi borsa. Sonra da yatirimci gelsin. Tepeden 3 gunde yuzde 35 inmis borsaya Kim gelir?
    Ben geldim, düştükçe alırım, düştükçe alrim.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Sayfa 824/901 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •