Sayfa 483/901 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Anguta öyle kapatılmaz böyle kapatılır dediler(150 K karının 50 K sını alıp 3.500.000 lot artıda kapattılar angutu)
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Böyle bişey olabilir mi ya?
    Olabilir mi böyle bişey?
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Anguta öyle kapatılmaz böyle kapatılır dediler(150 K karının 50 K sını alıp 3.500.000 lot artıda kapattılar angutu)
    karanlık odada da eline verip 4.074.000 lot alışta ve 91 K karla kapattırdılar angutu.Son işlemi de 31 lot alışta kapattı obe kimin nesi olduğunu gösterdi.Yarın anasının seceresini dökmezlerse bu obe nin ben emminin yüzüne tükürürüm.Bu kadar tahta başıboş bırakılıp at oynattırılmaz.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. Bu seferde kurtarmak için satacak yarin. Yine kavga çıkacak yani tahtada.

ne güzel 70 görmüştük.
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    karanlık odada da eline verip 4.074.000 lot alışta ve 91 K karla kapattırdılar angutu.Son işlemi de 31 lot alışta kapattı obe kimin nesi olduğunu gösterdi.Yarın anasının seceresini dökmezlerse bu obe nin ben emminin yüzüne tükürürüm.Bu kadar tahta başıboş bırakılıp at oynattırılmaz.
    MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by deniz 36 Yazıyı Oku
    Bu seferde kurtarmak için satacak yarin. Yine kavga çıkacak yani tahtada.

ne güzel 70 görmüştük.

MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu obe na versinler dersi.Geçen de 8 mio lota yakın satmıştı bit yavrusu.Ama başkasının malıydı diğer yerlerden topladı.Yarın ona 1.546 maliyetli malı son kez verme şansı versinler eğer kolpa değilse obe.Tahtanın içine camuz gibi mıçtı gay.O moku yedirdiler son anda da bunlara ortamı bırakan emmiye yuh.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkes afiyette mi ?
    Malum, sıkıntılı bir süreç; inşallah tez zamanda bu belayı da def ederiz.

Umarım silah ve savaş sanayii(!) önemli dersler çıkarmıştır; umarım �� bir musibet bin nasihatten evladır�� sözü tecelli etmiş olsun.

Herkese bol kazançlar..
    Günün stres yoğunluğundan çoğu zaman bakamıyorum,
    Sabah 1.63_ 1.68 biraz verdim.ilk kez sattım gitmedi.yarin yine eksi olursa belki yerine koyarım.
    Şimdilik iyiyiz,çok erken bitecek gibi durmuyor.
    %50 nakitteyim.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

7.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Günün stres yoğunluğundan çoğu zaman bakamıyorum,
    Sabah 1.63_ 1.68 biraz verdim.ilk kez sattım gitmedi.yarin yine eksi olursa belki yerine koyarım.
    Şimdilik iyiyiz,çok erken bitecek gibi durmuyor.
    %50 nakitteyim.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sakıncası yoksa maliyetinin kaclarda?

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

8. Aydın Doğan’ın dijital medya kuracağı, başına da deneyimli gazeteciler Fikret Bila ve Erdoğan Aktaş’ın geçeceği iddia edildi.
    Yeniçağ’dan Tolga Şahin’in haberine göre, Doğan bu operasyon için 700 milyon Euro bütçe ayırmış.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 483/901 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •