Sayfa 703/901 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Sen sabırlı adamsın svg. Hekim büyüğüm, doğum gibi düşün saati gelince ne olacaksa olur sen doğru yerde ol yeter.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şirket borsanın en sağlam şirketlerinden de ,borsa getirisi tırt çıktı,spek çıksın istemiyor,nokta.İşte bizim borsanın özeti ne derlerse o oluyor,şirket batmış çıkmış önemli değil,maalesef bizim borsanın olayı bu.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sen sabırlı adamsın svg. Hekim büyüğüm, doğum gibi düşün saati gelince ne olacaksa olur sen doğru yerde ol yeter.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Değerli kardeşim nosfeçağrı ,bunda maliyet 2.03 falan,1.90 lı seviyelerden de al sat yaparak kar etmişliğim var,o nedenle bunda bekleme marjım çok,ama az bişi hayal kırıklığı yaratmadı dersem yalan olur.Altında da garip bir baskı kuruldu,onda da beklentim tam gerçekleşmedi,ama ikisinde de bekleme marjım sonsuz ,sorun olmaz ,beklerim ben.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim bekleme marjım sonsuz ,sorun olmaz ,beklerim ben.
    Yaşınız kaç bilmiyorum, ama tahtada 1 yıl kalırsanız 2 yıllık yaşlanırsınız; önerim, hesaplarınızı ona yapın.
    Misal ben kendimi 20 yıl yaşlanmış hissediyorum😉))

Al-sat tut değildir

Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Yaşınız kaç bilmiyorum, ama tahtada 1 yıl kalırsanız 2 yıllık yaşlanırsınız; önerim, hesaplarınızı ona yapın.
    Misal ben kendimi 20 yıl yaşlanmış hissediyorum��))

Al-sat tut değildir
    Yaş 55 sn beski,bu kağıtda tuttuğum paraya ihtiyacım yok,beklerim ben sn beski sorun olmaz.

Ama kağıt tatsız gidiyor,onu görebiliyorum,bu kadar güzel bilanço ve borsanın yukarı gitmesine rağmen çok büyük bir iştahla kağıtda baskı kuruyorlar,asıl canımı sıkan yabancı hafiften satmış,kağıda temel anlamında güvenim tam olmasa,aslında baskının bir müddet devam edeceğini yazmam gerekirdi,herneyse bu saatden sonra farketmez,ben beklerim.

Bir şirket alımı haberi düşer kağıt uçar gider,ondan sonra büyük pişmanlık olur.Bekleyelim bakalım.

7. Bu gidişle emmi bizi gömecek.Yumuşakça spekler,2.80 e çıkarın,satıp gidicem söz,işime bakıcam.

8. Ben de 1.80 ni gösterirlerse gidecem sözz..
    Her halukarda karlı olacak spekler
    o halde

Sayfa 703/901 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •