Sayfa 567/901 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Gavurların payı yüzde 50 yi geçince bizim ky olaya uyanır da artık o tarihte dohol 3 mü olur 4 mü olur artık o kısmı kısmet)))))

2. Adamlar ürkütmeden altan alta topluyorlar...Biz ky malesef hisse 3 e 5 e katlayınca balıklama atlıyoruz atlayınca da uzun vadeci oluyoruz...Durum doholde de değişmeyecek gibi...

Ytd...

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    doğru bir tespit uyduruk hisseler kazandırıyor bizim borsanın sorunu bu zaten size katılıyorum anlı şanlı şirketleri kapa göndermekle olmuyor bu işler yatırımcı cebine giren paraya bakar patron artık şu hisseye bir el atsın ezikliğinden kurtarsın
    İnsaf 1.90 dan 2.22 şuan, Örneğin 10000lot alsaydınız
    Üç haftada 3000 TL eder, 2.40 dan becerip satan olursa 5000TL eder % 15-25 arasında kâr eder.
    Ne bekliyorsunuz birden %400 mü?
    Siz Holding sahibi olsanız Toplayarak mı yükseltirsiniz, yoksa kanser ettirerek mi.

Ben şansen kanser ettirirdim, nasıl olsa ipler benim elimde derim.
    Herkes Milyon lot satıldı yada alındı yazıyoruz.
    Adamlar her Lotu teker teker sayıyor, yerine koymadan kârını almadan yükseltmez.
    Bazılarımız der benimi gördün şimdi çıktı der? Evet seni gördü çünkü Topluyor ve sayıyor Lotları.
    DOHOL un borsada yalan olmasın 800-900milyon Lotu İşlem görüyor.
    Öyle kolay mı birden yükselmesi?

Bunlar benim görüşlerim

YTD

20 gün önce 380 milyon lot tarihi işlem hacmi rekoru kırıldı.Borsada doholun işlem gören 980 milyon lotu var,bunun nerdeyse yüzde 40 ı kadar işlem olup el değiştirme mi oldu,bu elbet imkansız.O gün bir iki milyon lot el değiştirdiyse büyük olay bence.Takaslar işlem hacimleri genel bir fikir verir.Adamlar ky nın huyunu bildiğinden gidecek kağıtda hareket hacim gösteriyorlar ilgi çekiyorlar,borsa düştüğü gün gidecek kağıdı yukarı çekiyorlar fırsat bu fırsat bütün kağıtlar düştü bizimki düşmedi satıp başka kağıda geçelim düşüncesi ile elinizdeki lotu almaya çalışırlar,ya da borsa artar tüm kağıtlar gider sizin kağıt kırmızıdır lanet olsun bundan bir halt olmaz satalım gitsin düşüncesi oluşsun isterler.Doholda tüm bu çakallıklar mı diyeyim borsa numaraları mı diyeyim her neyse tüm bu anlattıklarım yapıldı son zamanlarda.Bu nedenle de kağıda güveniyorum.Ha bir de investingte uzun süre ful mesai kağıdı kötülüyenler vardı,şu ara ortalıkta yoklar o da iyi bir göstergeydi benim açımdan.Neyse uzatmıyayım bu kağıt bence büyük bir çıkışın arefesinde..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    t tcdd ya eaygw dygs1y7cd5
    Gönderi
    147
    Dolarda para etmeyecek artık. Banka doları olandan bırakın faiz vermeyi komisyon kesecekmiş. Doğan dolarların çoğunu satıp kurtulabilirse iyi olabilir. Altına, Gayrimenkule veya satınalma ile bağlasa daha iyi olacak. İleriye dönük elektrikli otomobil için akü yatırımı motor yatırımı Aydınlatma sektöründe çalışan biri olarak da Led lens trafo pcb ve Elk. grubu %90 yurdışına bağlı. Bu sektöre de yatırım yapabilir.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by aman Yazıyı Oku
    Dolarda para etmeyecek artık. Banka doları olandan bırakın faiz vermeyi komisyon kesecekmiş. Doğan dolarların çoğunu satıp kurtulabilirse iyi olabilir. Altına, Gayrimenkule veya satınalma ile bağlasa daha iyi olacak. İleriye dönük elektrikli otomobil için akü yatırımı motor yatırımı Aydınlatma sektöründe çalışan biri olarak da Led lens trafo pcb ve Elk. grubu %90 yurdışına bağlı. Bu sektöre de yatırım yapabilir.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Düşünebiliyormusunuz salgın var ortalık yıkılıyor,6 aylık bilançolar facia gelecek,hangi şirketler batacak bilinmiyor,bu ortamda dohol ün derdi acaba kasadaki paramızla nereye yatırım yapsak.İşte bu yüzden ben bu kağıdın önü açık diyorum.

7. Doholdaki bu rahatlık ve bu fırsat doğrusu bizi buraya çekti...Bu arada batık şirket olsaydı bence de 5-10 kat sürerlerdi...Dolu olunca batık şirketleri 5-10 kat götüren boş tenekeler burada yok...onların yerine kurnazlar burda...Sabır Oyunu oynayayacagız bu kurnazlarla...bu arada biraz daha indirirseniz kurnazlar millete mal kaptırırız diye korkmayın... Hep siz mi kazanacaksınız...Ama bakalım kurnazlar nasıl bir oyun oynayacaklar bizlere...İzliyoruz...

Ytd...
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Düşünebiliyormusunuz salgın var ortalık yıkılıyor,6 aylık bilançolar facia gelecek,hangi şirketler batacak bilinmiyor,bu ortamda dohol ün derdi acaba kasadaki paramızla nereye yatırım yapsak.İşte bu yüzden ben bu kağıdın önü açık diyorum.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Şu bir gerçek Emmi çok Uyanık, her Zaman kelepire aldığı Şirketleri, 10 katını üfledi.
    Dışbank, Petrol Ofisi, Medya Gazete vs.
    Emmi şuan beklemede, neyi kelepir alırım diyor.

Sayfa 567/901 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •