Sayfa 876/901 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by s.yavuz Yazıyı Oku
    gwınd gözden uzak tutulmasın
    Hadi artık Aydın abi...🤣
    Olması gereken yer 1/2 Sahol bunu biliyorsun ytd.

2. Teşekkürler dohol...

3. emmi, en son ödeme tarihi 31/12/2022 olmak üzere, hisse başına 10kuruş temettü açıklamış. Anlaşılan bu sene beklediklerinden fazla kazanmışlar. Bari bir damla da hissedarlar damlatalım da damakları tatlansın diye düşündüler. Bu karar göre 2023 de beklentiden daha yüksek temettü ödeyebilirler.

4. BIST Pay Endeksleri Kural Setlerinde 10 Kasım 2022 tarihli Duyuru (https://www.borsaistanbul.com/tr/duyuru/5173/ bist-piyasa-degeri-agirlikli-pay-endeksleri-ve-bist-piyasa-degeri-agirlikli-olmayan-pay-endeksleri-kural-setlerinde-yapilan-degisiklikler-hakkinda-duyuru) ile ilan edilen değişikliklere istinaden 21/11/2022 tarihinden itibaren "BIST Sürdürülebilirlik 25" ve "BIST Katılım Temettü" olmak üzere iki yeni endeks hesaplanmaya başlayacaktır.

Kapsamında yer alacak paylar, kod bilgileri ve başlangıç değerleri duyuru ekindeki tablolarda yer alan "BIST Sürdürülebilirlik 25" ve "BIST Katılım Temettü" endeksleri, 01/11/2022 tarihinden itibaren gün sonu verilerden, 21/11/2022 tarihinden itibaren ise eşanlı verilerden hesaplanacaktır.

Arkadaşlar kap da bunu gördüm
    Anlamadım
    Anlayan varsa izah etse

Alıntı Originally Posted by TAVŞAN Yazıyı Oku
    Boş zamanım vardı..
    Kendimce, bir şeyler karaladım..
    ------------------------------------
    Boş zamanım vardı..
    Önceki Karalamayı güncelledim..
    Bana,30m2 Oda verin...Atomu..Parça , Pinçik edeyim...
    --Atomik Mehmet--

6. Şirketimiz Yönetim Kurulu, özetle;

Şirketimizin % 100 oranında pay sahibi olduğu doğrudan bağlı ortaklığımız DHI Investment B.V.'nin ("DHI Investment"),

Grup nakdinin etkin yönetimi, minimum risk azami getiri sağlanması ve global piyasalarda ortaya çıkabilecek yatırım fırsatlarının değerlendirilebilmesi amaçlarıyla; DHI Investment üzerinden yerli ve yabancı banka ve portföy yönetim şirketlerine yetki verilmesine,

Bu amaçların gerçekleştirilebilmesi için, DHI Investment'ın ödenmiş sermayesinin tamamı nakden karşılanmak üzere 50.000.000 Avro artırılmasında; Şirketimiz yeni pay alma haklarının tamamının kullanılmasına ve artırılacak olan 50.000.000 Avro'nun DHI Investment'ın Türkiye'de mukim bankalar nezdindeki hesaplarına Şirketimiz tarafından ödenmesine,

karar vermiştir.

Kamuoyuna ve pay sahiplerimize saygılarımızla duyurulur.

saat 16 ya geliyor açık piyasasında hala DOHOL da 894 bin lot ödünç hisse bulamamışlar,

8. Sessiz sedasız bekliyorum. Issız deniz.

Gesendet von meinem SM-X906B mit Tapatalk

Sayfa 876/901 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •