Sayfa 20/901 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 153 - 160 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by A_DemirBey Yazıyı Oku
    YKBNK hariç diğer büyük bankalardan çıkıp, holdinglere sanayi şirketlerine ufak ufak geçiş var gibi görünüyor ...
    Takma kafana arkadaş, 19 temmuzda 1,19 kapatırsa 31 temmuzda, 1,31 kapatırmı sen onu söyle 🤔

2.  Alıntı Originally Posted by KARTACA Yazıyı Oku
    Takma kafana arkadaş, 19 temmuzda 1,19 kapatırsa 31 temmuzda, 1,31 kapatırmı sen onu söyle ��
    Sayın KARTACA,
    Borsada tarih ve rakam vermek yanlış olur. Sadece önceden söylediğim geçiş hareketi DOHOL'e pozitif bir ivme kazandırabilir denebilir... Yani sorunuz cevabı olabilir de ... olmayabilir de ...

3.  Alıntı Originally Posted by A_DemirBey Yazıyı Oku
    Sayın KARTACA,
    Borsada tarih ve rakam vermek yanlış olur. Sadece önceden söylediğim geçiş hareketi DOHOL'e pozitif bir ivme kazandırabilir denebilir... Yani sorunuz cevabı olabilir de ... olmayabilir de ...
    bi ivlenemedi gitti ivmelenemeyisice.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. şöyle 6 aylıkta okkalı bir 1 milyar tl kär gelse baka bakalım tutabilirler mi daha fazla buralarda. Bu enerjiden bu dönemde kär gelmesse bu kadar yağmura rağmen bidaha sittim sene gelmez

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. benim beklentim 500-600 civarı. gerçekleşirse olumlu etkisi olur genede.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://www.borsaistanbul.com/docs/d...i.pdf?sfvrsn=4

Tedbir Uygulanabilecek Durumlar
    MADDE 6- (1) Borsa Denetim ve Gözetim Kurulu tarafından yürütülen denetim ve
    gözetim faaliyetleri sırasında;
    a) Yüksek miktar ve oranlarda alım ve/veya satım işlemi yapılması suretiyle piyasada
    hâkimiyet kurulması,
    3 | 7
    b) Bir veya birden fazla fiyat kademesine yüksek miktarlarda alım ve/veya satım emri
    girilmesi suretiyle arz veya talep üzerinde kontrol sağlanması ve/veya fiyatın istenilen şekilde
    yönlendirilmesi,
    c) Girilen alım ve/veya satım emirlerinin kısa zaman aralıklarıyla değiştirilmesi ve/veya
    iptal edilmesi suretiyle diğer yatırımcılar nezdinde yanıltıcı izlenim uyandırılması,
    ç) Kısa zaman aralıklarıyla ekonomik veya makul bir gerekçeyle örtüşmeyecek ters yönlü
    emirler iletilmesi,
    d) Kısa zaman aralıklarıyla iletilen ters yönlü emirlerin eşleştirilmesi suretiyle aktif bir
    piyasa olduğu izlenimi oluşturulması ve/veya işlem hacminin yapay olarak artırılması,
    e) Kendinden kendine veya karşılıklı işlemler gerçekleştirilmesi,
    f) Tek seferde iletilebilecek miktardaki alım veya satım emirlerinin parçalı olarak
    girilmesi suretiyle piyasada geniş bir katılım olduğu veya sürekli işlem gerçekleştiği izlenimi
    yaratılması,
    g) Süreklilik arz edecek şekilde girilen aktif emirlerle cari işlem fiyatının yükseltilmesi,
    düşürülmesi veya sabit tutulmaya çalışılması,
    ğ) Açığa satış işlemleri gerçekleştirilmesi suretiyle sağlıklı piyasa oluşumunun
    engellenmesi,
    h) Açılış ve/veya kapanış fiyatını etkilemeye yönelik emir iletilmesi, değiştirilmesi, iptal
    edilmesi ve/veya işlem gerçekleştirilmesi,
    ı) Gün sonu veya vade sonu uzlaşma fiyatlarını etkilemeye yönelik emir girilmesi, işlem
    yapılması,
    i) Vadeli işlem ve opsiyon piyasalarında bir sicile bağlı tüm hesaplar için ya da piyasa
    bazında belirlenen pozisyon limitlerinin geçilmesi,
    j) Vadeli işlem ve opsiyon piyasasında, ilgili dayanak varlık piyasasında gerçekleştirilen
    işlemlerle aynı yönlü işlemler gerçekleştirilmesi,
    k) Algoritmik emir iletim sistemlerinin ve özelde yüksek frekanslı işlem kullanıcılarının
    emir iletmelerinden, değiştirmelerinden, iptallerinden ve/veya işlemlerinden kaynaklı piyasa
    bozucu durumların ortaya çıkması
    gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan yöntemler kullanılmak suretiyle Borsa işlemlerinin
    güvenilir, şeffaf, etkin, istikrarlı, adil, dürüst ve rekabetçi bir şekilde gerçekleşmesinin ve sağlıklı
    fiyat ve piyasa teşekkül etmesinin engellendiğine veya ihlallere sebebiyet verildiğine dair güçlü
    emareler oluşması durumunda önleyici tedbirler alınabilir.
    (2) Birbirlerinin emir ve/veya işlemlerini destekler ve/veya tamamlar tarzda emir ilettiği,
    değiştirdiği, iptal ettiği ve/veya işlem gerçekleştirdiği görülen ya da herhangi bir suretle aralarında
    ilişki olduğu anlaşılan yatırımcılar hakkında birlikte hareket kapsamında birinci fıkra uyarınca
    tedbir alınması mümkündür.
    (3) Arzın ve/veya fiili dolaşımın daralması nedeniyle piyasada yüksek volatilite görülmesi
    veya arz talep dengesizliklerinin sağlıklı fiyat oluşumunu engellemesi durumunda da önleyici
    tedbirler alınabilir.
    (4) Yukarıda sayılan hallerden bağımsız olarak bir yatırım aracı için sağlıklı bir piyasa
    oluşmasını önleyecek şekilde olağandışı fiyat ve/veya miktar hareketinin gerçekleşmesi, anormal
    4 | 7
    piyasa hareketlerinin oluşması veya diğer maddi unsurların ortaya çıkması durumunda önleyici
    tedbirler alınabilir.
    Ü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    hepsini anladımda f maddesini anlayamadım.. diyelim 10 lot aldım asabım bozuldu bi 10 lot daha aldım.. püskelojim çöktü bi 10 lot daha aldım.. sana ne la bundan?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    galoş bile kar getiriyo emmi.. senin başka şeyler getirmen lazım artık.. yeter götürdüğün..

Sayfa 20/901 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •