Sayfa 189/213 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon
Arama sonucu : 1699 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Kardeşim elim ful+ful
    Ayrıca gedzada dünya kadar lot var daha da almam alımı 3.5 dan yaptım bekliyorum hedefimi
    Sizin tuzunuz kuru o zaman sn. 34jose34. Bozmayın moralinizi, güzel maliyetiniz var. Bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by Bucuresti Yazıyı Oku
    Sizin tuzunuz kuru o zaman sn. 34jose34. Bozmayın moralinizi, güzel maliyetiniz var. Bol kazançlar
    İnşallah hepimiz birlikte kazanırız

3.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Kardeşim elim ful+ful
    Ayrıca gedzada dünya kadar lot var daha da almam alımı 3.5 dan yaptım bekliyorum hedefimi
    Yanılıyorsun demek istemiyorum ama dünya kadar mal yok ... Biriktirme işlerinin sonuna geldi.
    Ne anlatmak istediğimi yakında anlayacaksın sn. Paydaşım

4. 180/.195 bin lot civarı mal kaldı...toplu düşmeyi bekleyen. Onlarda 8,70/9,20 arası dökülecek.
    Kasım ayında anarsınız beni.
    Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by svilengrad Yazıyı Oku
    180/.195 bin lot civarı mal kaldı...toplu düşmeyi bekleyen. Onlarda 8,70/9,20 arası dökülecek.
    Kasım ayında anarsınız beni.
    Saygılar
    Sn. Svilengrad konuyu biraz daha açıklar mısınız rica etsem teşekkürler sayın hocam

6.  Alıntı Originally Posted by Selahattin_Yılmaz Yazıyı Oku
    Sn. Svilengrad konuyu biraz daha açıklar mısınız rica etsem teşekkürler sayın hocam
    sn Selahattin kısaca ...
    Daha önce bahsettiğim hisseyi uzun zamandan beri taşıyan kemikleşmiş temel analiz yatırımcısı son üç ay içerisinde yaklaşık 1.2 milyon hisseyi ortalama 7 TL civarından sattı .(yaklaşık maliyet)
    Ve doğal olarak 9 TL ve üzeri fiyatlamalarda satıcı kalmadı. Sebebi ise bu 1,2 milyon hisseyi maliyetlenen yatırımcının teknik oluşumu görüyor ve bahsettiğim fiyatlamalarda satıcı olmuyor olması.
    Tahtanın altının sürekli boş bırakılması ve satış baskısı oluşturulmasının yani alış yazılmamasının sebebide bu satış yapan yatırımcıların fiyatı satılan maliyetin altına itilerek satılan malların geri yerine konulmak istenmesi..
    Bu süreç likitide sorunu olan hisseler de herzaman bu şekilde işler.
    Şimdi oluşacak durum ise şöyle.
    Bu 1,2 milyon hisseyi alan yatırımcılar satış tarafında olmayacak. Sebebi şirketin çok ucuz fiyatlamada olması, karlılığını devam ettirmesi, temettü verimliliğine girmesi, bedelsiz oluşması,yatırımların tamamlanma süreci ve en önemlisi teknik oluşumun zamanının gelmesi.
    Şimdi süreç şu şekilde çalışacak. Yeni maliyetlenen yatırımcı çağıralacak tahtaya marj açılarak ve sattığını belirttiğim yatırımcılar fiyatın ucuzlamayacağını anladıklarında tekrar sattıklarınınn üzerinde tahtaya geri dönecek ve açık pozisyonlar kapanmaya başlayacak bu ne kadar geç olursa tahtada pozisyonu olan yatırımcının avantajına olacak.
    Bu fiyatlamanın sonlanacağı nokta yaklaşık pdd nin 3,5/4 olduğu duruma kadar işleyecek. Sebebi ni şimdilik yazmayacağım.
    Not : bahsettiğim değişimi takas ve pasta ile anlayamayacağınızı belirtmek yanlış olmaz ancak zaten tahta yatırımcısı biliyor. Tahtada 3/4 algoritmanın kurulu olması ve sadece aktif işlem yapması henüz pasif işlem yapmaması yatırımcı savaşı sonlanana kadar devam edecektir.
    Saygılar
    Son düzenleme : svilengrad; 21-02-2020 saat: 23:22.

7. Putin erdogan gorusmesi fiyasko oldu. Pazartesi insallah gapli acmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    110.000 e kadar düzeltme gelir mi?
    Sn Svilengrad deneyimlerinize gore cuma kapanisi ve ortamin karisik olmasina baktiginizda ne diyorsunuz. Tepki bugun gelir mi? Yada dusus devam eder mi?
    Yazınızı şimdi farkettim sn. kandirildim. Kusura bakmayın, alıntı ile ilgili mesajlarda bildirim geliyor telefonuma .
    Şubat ayının son haftası 8,20/9,20 arasında bir fiyatlama oluşması gerektiğini düşünüyorum Gedza da.
    Sebebi öncelik ile konsolide bilanço gelecek ve bugün bist100 ün 116,500 üzerinde haftalık kapanış yapması 119,150 civarına kadar bir yukarı hareket oluşabileceği yönünde .
    Saygılar

Sayfa 189/213 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •