Sayfa 40/71 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 567 madde; 313 - 320 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Garanti yatırımda rapor hazırlayıp yatırımcılarına sunmuş twitter de millet paylaşıyor...
    Gedza reklama başlamış...
    Benden egerimi isteyin vereyim ,atımı isteyin vereyim ,çadırımı isteyin onuda vereyim....Fakat vatanımdan hiç kimse bir karış toprak istemesin vermem.
    METE HAN

Guzel bir başlangıç olur inşallah

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Garanti yatırımda rapor hazırlayıp yatırımcılarına sunmuş twitter de millet paylaşıyor...
    Gedza reklama başlamış...
    Forumu okuyup rapor hazırlamışlar galiba
    Deli İken Sevmedik Severken Delirdik

4.  Alıntı Originally Posted by Mavera Yazıyı Oku
    Forumu okuyup rapor hazırlamışlar galiba
    Bencede sn elliot41 den kes yapıştır yapsalarmış garantinin raporlarına beş basar...
    Benden egerimi isteyin vereyim ,atımı isteyin vereyim ,çadırımı isteyin onuda vereyim....Fakat vatanımdan hiç kimse bir karış toprak istemesin vermem.
    METE HAN

Bencede sn elliot41 den kes yapıştır yapsalarmış garantinin raporlarına beş basar...
    Mükemmel bir tesbit SN.METEHAN

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Kim alıyor satıyor bilemiyorum ama tahtada savaş lar başlıyor gibi...
    METE HAN

7. sonunda hakettiği yere gidiyor ben cıkmıstım adınıza ozellıkle umk cok sevındım

Estağfurullah Sn METEHAN, Biz kim Garanti Yatırımdaki uzman arkadaşlar kim. Ben basit bir yatırımcıyım. O kadar büyütmeye gerek yok.

Sayfa 40/71 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •