Sayfa 241/1005 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: VİOP 24 - IV (Sadece VİOP)

1. Bu saate ciddi satış gelmedi
    kaapanışa doğru
    gizlenecek yer arayacağız sanırım
    Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, Belirsizlikle gelişir, Çoşkuda ölürler
    Ne kahr-ı dest-i âdâdan, ne lütfu âşinâdan bil,Ümûrun Hakk'a tefvîz et, Cenâb-ı Kibriyâ'dan bil!

2. Söyle de Pegasusa da bassınlar.

3. vay akm pgsus neredeyse 50 kaat olmuş ya la bu daha nere gidecek 150 mi töbe töbe

4.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Bu saate ciddi satış gelmedi
    kaapanışa doğru
    gizlenecek yer arayacağız sanırım
    Üstad 102,500 de yeni long açmak için ciddi bir hikaye lazım. endeks ralli modunda diye şortta açan yok. Zaten uzunca bir süredir yatırımcıları korkutup kaçırdı buyüzden Pala kendi kendine oynuyor

132-132,5 aralığında longör çoksa basar, şortör çoksa akşamına alır. Dengeliyse yemez sabaha bırakır...
    İstediği fiyat etiketini istediği ürüne yapıştırabiliyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,726
    papaza sert hareket çizen endex,halk atillayı görmezden geldi
    okadarmı değersizse yakalanınca endexi halk neden bastın
    ____________otoraporkavacık____________

BORSA İSTANBUL A.Ş. PİYASALARINDA UYGULANACAK GÖZETİM TEDBİRLERİ YÖNERGESİ VE TEDBİR YÖNETİM SİSTEMİ

Bilindiği üzere, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun "Uyuşmazlıkların çözümü ve Borsa işlemlerinin gözetimi" başlıklı 70 inci maddesinin ikinci fıkrası,

"... (2) Borsalar işlemlerin güvenilir, şeffaf, etkin, istikrarlı, adil, dürüst ve rekabetçi bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve bu Kanuna aykırılık olacak şekilde gerçekleştirilen işlemlerin tespit edilmesi amacıyla bünyelerinde gerekli
    gözetim sistemini kurarlar ve her türlü önleyici tedbirleri alabilirler..."
    hükmünü içermektedir.

Bu kapsamda gözetim faaliyetinin taşıdığı önemin bilincinde olan Borsamız tarafından söz konusu madde çerçevesinde Kanun'a aykırı fiiller ile Borsamız pazar ve piyasalarının açık, düzenli ve dürüst çalışmasını engelleyen fiillerin tespitine yönelik olarak meydana gelen olağan dışı fiyat ve miktar hareketleri izlenerek raporlanmakta ve gerekli tedbirler alınmaktadır.

Öte yandan Borsamız tarafından gözetim faaliyetlerinin etkinliğinin artırılması amacıyla ulusal ve uluslararası piyasalardaki gelişmeler ve teknolojik yenilikler de dikkate alınarak gözetim stratejisi sürekli olarak gözden geçirilmektedir.

8. Bu açgözlü piyasa yapıcıların yüzünden borsaya, viopa, varanta yatırım yapacak adam kalmayacak.

Sayfa 241/1005 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •