Sayfa 267/906 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 7248 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: VİOP 24 - IV (Sadece VİOP)

1. a.s kardes

2. 131.400 şort...

3.  Alıntı Originally Posted by Sarkozy Yazıyı Oku
    131.400 şort...
    130.900 flat...

Daha gideri var aşağı ama gerek yok...

4.  Alıntı Originally Posted by Sarkozy Yazıyı Oku
    130.900 flat...

Daha gideri var aşağı ama gerek yok...
    günlük 500 puan oluyormuş demek

5. Vadeli ilk açıldığından bu yana piyasada hem aktif işlem yaptım, hem de teorik olarak olayı çok çalıştım...Ali gitti, Veli geldi..hep aynı hikaye yaşandı durdu.

Aylık geliriniz ne 5 bin mi... o zaman ayda 1000 tl kazanmayı hedefleyin...10 bin mi, 3000 tl hedefiniz olsun...aylık geliriniz yok mu, önce 3-5 bir şeyler kazanın, sonra gelin burda kar etmeye çalışın.

Dost acı söyler..,burası hacı baba tekkesi değil,,burada adama bedava zırnık koklatmazlar...olayı farkedene kadar 10-15 yıllık birikiminizi cebinizden alırlar.

Şunu demeye çalışıyorum...hayal kurarak bu piyasaya girmeyin...burada batanların hemen hepsi burada iyi kazanıp, yatarak geçimimi sağlarım düşüncesinde oldu...sonları hüsran.
    Son düzenleme : Cautionary; 22-07-2019 saat: 11:15.

6.  Alıntı Originally Posted by cautionary Yazıyı Oku
    vadeli ilk açıldığından bu yana piyasada hem aktif işlem yaptım, hem de teorik olarak olayı çok çalıştım...ali gitti, veli geldi..hep aynı hikaye yaşandı durdu.

Aylık geliriniz ne 5 bin mi... O zaman ayda 100 tl kazanmayı hedefleyin...10 bin mi, 3000 tl hedefiniz olsun...aylık geliriniz yok mu, önce 3-5 bir şeyler kazanın, sonra gelin burda kar etmeye çalışın.

Dost acı söyler..,burası hacı baba tekkesi değil,,burada adama bedava zırnık koklatmazlar...olayı farkedene kadar 10-15 yıllık birikiminizi cebinizden alırlar.

şunu demeye çalışıyorum...hayal kurarak bu piyasaya girmeyin...burada batanların hemen hepsi burada iyi kazanıp, yatarak geçimimi sağlarım düşüncesinde oldu...sonları hüsran.
    katılıyorum ben önceden 2-3 kere batmıştım ama dayanamadım tekrar battım hatam trende karşı oynamaktı yine trende karşı oynadım aynı hataları yaparak farklı sonuç bekledim yine battım

açıkçası ben senin aktif işlem yaptığını sanmıyorum .. .. ..

burada kalıcı olmanın tek sebebi var : "VİOP' TA OYNAMAMAN"

aynı Bozkurt gibisin, ya sanal oynuyorsun ya da dolar almış bekliyorsun, tahminen de emekli birisin

son 2-3 gündür batanlara verdiğin boş tavsiyelerden de bööö geldi

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Vadeli ilk açıldığından bu yana piyasada hem aktif işlem yaptım, hem de teorik olarak olayı çok çalıştım...Ali gitti, Veli geldi..hep aynı hikaye yaşandı durdu.

Aylık geliriniz ne 5 bin mi... o zaman ayda 100 tl kazanmayı hedefleyin...10 bin mi, 3000 tl hedefiniz olsun...aylık geliriniz yok mu, önce 3-5 bir şeyler kazanın, sonra gelin burda kar etmeye çalışın.

Şunu demeye çalışıyorum...hayal kurarak bu piyasaya girmeyin...burada batanların hemen hepsi burada iyi kazanıp, yatarak geçimimi sağlarım düşüncesinde oldu...sonları hüsran.

sonuç olarak tek hatalı kişi var: SEN KENDİNSİN

hatalarını analiz et veya oyundan çık

istersen batırdıklarını yazıp, burada acınma bekleme .. .. ..

size yazılan basmakalıp tavsiyelere veya "ahhh çok üzüldüm zararına" diyenlere de inanma

onlar : "ohhhh biz oynamayarak zarar etmedik" diye düşünüyorlar, zararınız kimsenin umru değil

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    katılıyorum ben önceden 2-3 kere batmıştım ama dayanamadım tekrar battım hatam trende karşı oynamaktı yine trende karşı oynadım aynı hataları yaparak farklı sonuç bekledim yine battım

Sayfa 267/906 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •