Sayfa 982/1005 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: VİOP 24 - IV (Sadece VİOP)

1.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    yani 20 > 7 olduğu için long mu açmalı, bunu mu anlamalıyım ?
    Hoşgeldin Zig. Paraları yedin tabi cash yapmaya geldin hee. Bizi sorma zigi tuttuq.
    Neeeee hahahhahaa

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bide bizim bi Deli vardı. Nerelerde o ya? Hasılatı tüketip aile konseyinden zopa mı yedi acep

3. Geçen MSCI TUR prospektüs ve genel bilgi sayfasına baktım. Geçen yıl %0,70 menkul kıymet kira geliri elde etmiş. Protföy yönetim şirketi muhtemelen gerekli durumlarda fondan borç hisse senedi alıp satıyor sonra alttan yerine koyup iade ediyor. Fon sabit bir portföy takip ettiği için kendisi bu işi yapamıyor olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    DOLAR
    H4
    5.88 E KADAR GİDER BU RALLİ

Ahada koc abey geldi yorum atti dolar 5.88 e kadar surebilir dedigine gore dolar sorta girmeye baslamali 5300 lerde nerdeydin abeyy??yok abey dolar 5100 lere gelsin ozaman long olurum soz y.t.d

5. Pgsus çok enteresan.. spotunda tek bi tane hissedar ky yok.. hissesini alıp satan da yok... ancak varantı, vadelisi ky dolu hepside şort...
    Endeks de bu kadar şortcu olsa vallahi 300bindeydik şuan..

Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Ahada koc abey geldi yorum atti dolar 5.88 e kadar surebilir dedigine gore dolar sorta girmeye baslamali 5300 lerde nerdeydin abeyy??yok abey dolar 5100 lere gelsin ozaman long olurum soz y.t.d
    Burada cezaydım ,öte köyde yazdım o zamanlar hisci bey

Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Yahu grafikteki al sat oklarını görmüyor musun. Çok tuhaf nasıl iş yapıyon sen

8. zigi tutmanın iki ana sebebi vardır :

1) ya trend yönü ıskalanmıştır

2) ya da stop-loss uygulanmamıştır

iki sebep de dinen caiz değildir ( Rosense bu senin içindi )

Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Hoşgeldin Zig. Paraları yedin tabi cash yapmaya geldin hee. Bizi sorma zigi tuttuq.
    Neeeee hahahhahaa

Welcome to Frog-Hammer Game

Sayfa 982/1005 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •