Sayfa 3/25 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 195 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Tahvil-Bono İhracları

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bononun uzmanları cevaplasın bu soruyu Sizin bononuz var Ben hiç bono sormadım ve bonom olmadı
    O bono bu bonomu

2. Fitch notumuzu indirmiş

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Fitch notumuzu indirmiş
    Dolar düşecek demekki

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yani bileşiği alamayabiliriz çoğunlukla öyleyse, o bileşik faiz lafta kalıyor.
    E tabi 3 ay sonra ayni oranda ayni oranda bono bulmak zor.1.5 ay once dolar 6.20 ye gosterge 25 e vurdugunda 1 yillik tr tahvili vardi 29 yillik m.k idi.bankaci dedi abi 30 olsun alalim .al oldu simdi 20 .29 ken alsam simdi satsam 1.5 ayda % 10 net faiz alacaktim .yani alt sinir 500 bindi nereden bakarsan 50 bin tl .valla kimseyi dinlemeyeceksin bu piyasalarda ilk icine dogan hep kazandiriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    E tabi 3 ay sonra ayni oranda ayni oranda bono bulmak zor.1.5 ay once dolar 6.20 ye gosterge 25 e vurdugunda 1 yillik tr tahvili vardi 29 yillik m.k idi.bankaci dedi abi 30 olsun alalim .al oldu simdi 20 .29 ken alsam simdi satsam 1.5 ayda % 10 net faiz alacaktim .yani alt sinir 500 bindi nereden bakarsan 50 bin tl .valla kimseyi dinlemeyeceksin bu piyasalarda ilk icine dogan hep kazandiriyor.
    Şu anda içinize doğan birşey varsa alalım

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Hayır 1 milyon TL üstü.
    Garanti factoring de nitelikli yatirimci idi. 250k ve uzeri yaziyirdu garantideki mt nin mailinde..

7.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Garanti factoring de nitelikli yatirimci idi. 250k ve uzeri yaziyirdu garantideki mt nin mailinde..
    250 K Alınabilecek minumum miktardır. Nitelikli yatırımcı olmak için 1 M üzeri birikim gerekiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şu anda içinize doğan birşey varsa alalım
    Su an her sey stabil .keyifsiz..24 lerle heybeyi doldurmak lazim.2-3 aylik periyot icin .hazir enf 15 ken ..sonrası allah kerim

Sayfa 3/25 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •