Sayfa 102/760 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 809 - 816 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    9.50 kırsa vuruyorlar kafasına kafasına
    Bu sefer kırarsa vuramayacaklar ama.

2. ............

3. ,,,,,,,,,...
    Son düzenleme : E.R; 04-11-2019 saat: 18:11.

4.  Alıntı Originally Posted by yenicelim Yazıyı Oku
    Sayın keko şirket Nvidia ve zte anlaşmalarını neden kap ta yayınlamıyor veya ne zaman yayınlayacaklar bir bilginiz var mi? Şirketle görüşme fırsatı buldunuz mu? Teşekkürler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    daha önce görüşmüştüm yapılan satışlar cironun belli bir miktarına ulaşırsa ancak o zaman kapta açıklama zorunluluğu oluyor...onun dışındakiler isteğe bağlıdır...çoğu şirket genelde vermiyor o tür haberleri...ama zte haberi gerçektir ve son görüşmemde bunu açıkça dile getirdiler...

bu arada netaşta artık dördüncü çeyrek beklentisi satın alınmaya başlanacak demiştim...son bir kaç günlük çıkışlar da beni teyit ediyor...artık zte satışları ne kadar olur ve bilançoyu ne kadar olumlu etkileyecek hep dördüncü çeyreklerde ortaya çıkacaktır...buda ister istemez bir beklenti oluşturacaktır...

netaş bir de en iyi ciro ve karı genelikle son çeyrekte yolluyordu...bu iki beklenti birleşince netaşın yukarı çıkmaması için bir neden göremiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. daha önceki yorumlarımda gsm operatörlerinin yıllık ne kadar altyapı harcaması yaptıklarını söylemiştim..tek başına 5 milyar diğerleri ile birlikte 10 milyar tl sektörün harcaması olmalı...tabi bu harcamaların bir kısmı da lisans giderleridir..görüldüğü üzere pasta büyüktür...artık zte bir yerli olarak bu pastadan ne kadar nemalanabilecektir ?? piyasanın merakla beklediği rakamlar son çeyrekte ipucu verecektir...

daha önce yaptığımız hesaplamalarda cironun en az %30 artacağını söylemiştik...zte satışları bu %30 luk oranı acaba ne kadar yukarı taşıyabilecek ??

kısacası bir beklenti var...ben hepinize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bilançoyu beğenmeyenlerin satışı bitti gibi görünüyor...artık boğalar ipleri eline alacak görünüyor...bundan sonra dördüncü çeyrek beklentileri satınalınmaya çalışılacak...daha önceki yorumlarımda maxsimum %5-10 aralığında düşer demiştim..galiba en fazla %6 düştü...ardından da toparlanma geldi...

gelen bilançonun çok da kötü olmadığını hata olumlu faktörlerin olduğunu söylemiştim..
    daha önce son olarak bu yorumu yapmış idim..şu anda gördüğüm kadarıyla piyasa tam da tahmin ettiğim şekilde davranıyor...neyse dostlar ben sizi hisseniz ile başbaşa bırakayım..ben hepinize başarılar diliyorum...

artı kapattık ama pek hoşuma gitmedi...alan satanlar yönünden...puanım 3

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    daha önceki yorumlarımda gsm operatörlerinin yıllık ne kadar altyapı harcaması yaptıklarını söylemiştim..tek başına 5 milyar diğerleri ile birlikte 10 milyar tl sektörün harcaması olmalı...tabi bu harcamaların bir kısmı da lisans giderleridir..görüldüğü üzere pasta büyüktür...artık zte bir yerli olarak bu pastadan ne kadar nemalanabilecektir ?? piyasanın merakla beklediği rakamlar son çeyrekte ipucu verecektir...

daha önce yaptığımız hesaplamalarda cironun en az %30 artacağını söylemiştik...zte satışları bu %30 luk oranı acaba ne kadar yukarı taşıyabilecek ??

kısacası bir beklenti var...ben hepinize başarılar diliyorum...
    Son İstanbul depremi bir çok konuda olduğu gibi yapılması gereken dersleri hatırlattı.Operatörlerin alt yapı yatırımlarına yönelik hükümetinde söylemleri var. Siyasi ve idari olarak ciddiyet sağlanırsa yerli üretim ZTE(Netaş)'ın mutlak katkısı olacaktır.

Sayfa 102/760 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •