Sayfa 11/759 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 81 - 88 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

sinirlendirdik fadılı bugun 7 nın altına inerse şaşırmamak lazım.

Kesin iner bugün ortam da müsait

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. timsah göründü bu defa hızlı geliyor

herkes negatif
    ben de tam tersi ))))
    bende zaman çok.

3 sene sonra 80 e satarım.inanmak başarmanın yarısıdır))))

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

5. bende 2012 nisan ayında 26 alıp 50 satacağım diyordum ama yıl 2019 hala aldıgimızın dörtte bir fiyatında hala bekliyoruz

Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    bende 2012 nisan ayında 26 alıp 50 satacağım diyordum ama yıl 2019 hala aldıgimızın dörtte bir fiyatında hala bekliyoruz

arkadaşim sen erkenden almıssın.)) geçen günkü haberi o dediğim rakamı gösterir. insanlığın sonu yapay zeka sonlandıracak.biz görmicez tabi. boyutlarını füiünrmiyorum bile. netaş o kadar adamı vitrin olsun diye çalıştırmıyor besbelli))))

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    arkadaşim sen erkenden almıssın.)) geçen günkü haberi o dediğim rakamı gösterir. insanlığın sonu yapay zeka sonlandıracak.biz görmicez tabi. boyutlarını füiünrmiyorum bile. netaş o kadar adamı vitrin olsun diye çalıştırmıyor besbelli))))

fındık zamanı fındık toplatacan yevmıye 100 tlden. Güneşin altında çalısırken belki para edecek urun gelıstırırler....

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    fındık zamanı fındık toplatacan yevmıye 100 tlden. Güneşin altında çalısırken belki para edecek urun gelıstırırler....
    yevmiye para ile toplayan yok.

Sayfa 11/759 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •