Sayfa 111/756 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 6046 madde; 881 - 888 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    son üç gün bıyıklı veya bıyıksızlar 10 tl üstü ortalama ile mallandılar ve milyonlarca lot aldılar.eğer bunlar zevkine almıyorlarsa sn sanal 2020 nin zikrettiği üst fiyatlara gidebilir.bizler hemen gitsin istiyoruz ama şu bizim sapık speğin elinden anahtarı bir alsınlar.sonrasında speğimizde öküzün trene bakması gibi arkadan bakakalır.ben şahsen o trenin içinde olacağım.çünkü netaşa güveniyorum.ayrıca bu hareketler 18,9 tl hareketini andırıyor.2017 mayısında bistde ralli başladığında netaş 10,05 tl idi ve biste ayak uyduramamıştı ama füze gibi 18,9 a gitti.kimse bir şey anlamadı bile.netaş giderse öyle gider.ytd
    Satış beklentiesi vardı o günlerde, öyle milyonlarca lot hisse de kimse almadı, cıty nin radarına girmiş durumda bu ayın başından bugüne 719k dan 1.123 k ya çıktı, başka kayda değer bir değişim yok.

2. Elektronik Para' kanun teklifi TBMM' Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı, NE GİBİ KATKISI OLUR ?

Sn kitapcı kardeş netaşın satışı 06/12/2016 da açıklandı.ben 2017 ekiminden bahsediyorum.ne satış beklentisinden bahsediyorsun.yanlış biliyorsun.daha öncede yanlış bilgiler verdin sonrada ha yanılmışım dedin.ayrıca sen sadece city den ibaretmi sanıyorsun o milyon lotları.son bir ayda bir bak hacime kaç defa günlük hacim 30 milyonu geçmiş.son 3 -5 ayda günlük hacim 10 milyon olunca seviniyorduk.ha ben kesintisiz 7 yıldır netaşdayım.senin gibi bir görünüp sonra serzeniş edip çıkmıyorum .yani 7 senedir her gün netaşın tüm forumlarını okuyorum.yani bende yanlış ve yanıltıcı bilgi bulamazsın.ondan ötürü benim söylediklerimi çarpıtma okeymi kitapcı kardeş.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Sn kitapcı kardeş netaşın satışı 06/12/2016 da açıklandı.ben 2017 ekiminden bahsediyorum.ne satış beklentisinden bahsediyorsun.yanlış biliyorsun.daha öncede yanlış bilgiler verdin sonrada ha yanılmışım dedin.ayrıca sen sadece city den ibaretmi sanıyorsun o milyon lotları.son bir ayda bir bak hacime kaç defa günlük hacim 30 milyonu geçmiş.son 3 -5 ayda günlük hacim 10 milyon olunca seviniyorduk.ha ben kesintisiz 7 yıldır netaşdayım.senin gibi bir görünüp sonra serzeniş edip çıkmıyorum .yani 7 senedir her gün netaşın tüm forumlarını okuyorum.yani bende yanlış ve yanıltıcı bilgi bulamazsın.ondan ötürü benim söylediklerimi çarpıtma okeymi kitapcı kardeş.ytd
    Afedersiniz, satıştan sonra başbakanın(yıldırımın) katıldığı bir şey olmuştu, galiba o zamanı kastediyorsunuz, ne olduğunu da hatırlamıyorum açıkçası.

5. Hacime de aldanmayınız , galib'in bir hissesinde 50 milyon lot işlem yapılıp sadece 17.000 lot el değiştiği gün oldu, olağan şeyler.

smartın dünkü işlem hacmine bakınız, 105,973 milyon lot, halka açık olmayan kısmı dahil tamamı 31milyon.
    Son düzenleme : kitapci34; 13-11-2019 saat: 00:49.

6. Dijital Yönetim ve Kırılma Etkinliği’nde CEO’muz C. Müjdat Altay: Çin, 137 ülkeyi kapsayan Bir Kuşak Bir Yol Projesi için 200 milyar $'lık yatırımla dijital İpek Yolu inşa ediyor. Çin’in bu girişiminde çok önemli noktada olan Türkiye, ciddi kazanımlar elde edecek. #DijitalKırılma
    @NetasTR

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

7.  Alıntı Originally Posted by sanal2020 Yazıyı Oku
    Dijital Yönetim ve Kırılma Etkinliği’nde CEO’muz C. Müjdat Altay: Çin, 137 ülkeyi kapsayan Bir Kuşak Bir Yol Projesi için 200 milyar $'lık yatırımla dijital İpek Yolu inşa ediyor. Çin’in bu girişiminde çok önemli noktada olan Türkiye, ciddi kazanımlar elde edecek. #DijitalKırılma
    @NetasTR

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradan netaşın menfaatine ne çıkarıyorsunuz?

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Buradan netaşın menfaatine ne çıkarıyorsunuz?
    Agam ben cahalım, anlamam!
    Netaşı çözen sizlersiniz Ben kaç yıldır çözemedim.
    CEO nuz dediğine göre vardır elbet bir bildiği. İlgisi olmasa niyeki bu konudan durduk yere bahsetsin.
    Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

Sayfa 111/756 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •