Sayfa 115/760 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 913 - 920 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. dışarıdan izlemekle olmaz dedim bir iki kelamda ben karalayayım yorumlara bakılırsa enteresan yorumlar var resmen takdire şayan bu yorumlar yapılırken ya netaşı tam tanımıyorsunuz yada dışarıya atılacak çok paranız var en çok dikkat çeken hem bu forumda hemde başka sanal ortamda yabancının mal topladığı yazılıyor sorması ayıp ama hangi yabancı mal topluyor citinin 750 binden 1 milyona çıktığı lottanmı bahsediliyor netaş tahtasını takip ediyorsanız (göz ucuyla değil tabiki) 15 ve daha yukarılardan servis eden şimdi mal toplayan yabancı formatlı aracı kurum değilmiydi o yüzden mal topluyor işlerini geçin arkadaş şirket kar ediyormu hayır haber açıklıyormu hayır temettüsü varmı hayır sadece şunu söyleyeyim burada müthiş toz pembe hayaller kuruluyor bu hayallerle ilgili uzun bir süredir yazılar yazıldı çizildi ama sonuç ortada her neyse fazla söze gerek yok eski yorumlara bir göz gezdirin ne demek istediğimi anlarsınız genede rüyalar aleminde dolaşmak istiyorsanız siz bilirsiniz.dipnot ne zamanki haberler yayınlanır yüksek kar marjlı işler alınır bilançoda kar açıklar temettü verir zte nin ismi çok sık zikredilmeye başlanırsa o zaman bir şeyler değişmeye başlamış denebilir ama ne zaman

2.  Alıntı Originally Posted by bilinmez. Yazıyı Oku
    dışarıdan izlemekle olmaz dedim bir iki kelamda ben karalayayım yorumlara bakılırsa enteresan yorumlar var resmen takdire şayan bu yorumlar yapılırken ya netaşı tam tanımıyorsunuz yada dışarıya atılacak çok paranız var en çok dikkat çeken hem bu forumda hemde başka sanal ortamda yabancının mal topladığı yazılıyor sorması ayıp ama hangi yabancı mal topluyor citinin 750 binden 1 milyona çıktığı lottanmı bahsediliyor netaş tahtasını takip ediyorsanız (göz ucuyla değil tabiki) 15 ve daha yukarılardan servis eden şimdi mal toplayan yabancı formatlı aracı kurum değilmiydi o yüzden mal topluyor işlerini geçin arkadaş şirket kar ediyormu hayır haber açıklıyormu hayır temettüsü varmı hayır sadece şunu söyleyeyim burada müthiş toz pembe hayaller kuruluyor bu hayallerle ilgili uzun bir süredir yazılar yazıldı çizildi ama sonuç ortada her neyse fazla söze gerek yok eski yorumlara bir göz gezdirin ne demek istediğimi anlarsınız genede rüyalar aleminde dolaşmak istiyorsanız siz bilirsiniz.dipnot ne zamanki haberler yayınlanır yüksek kar marjlı işler alınır bilançoda kar açıklar temettü verir zte nin ismi çok sık zikredilmeye başlanırsa o zaman bir şeyler değişmeye başlamış denebilir ama ne zaman
    O günler çok uzak değil, uzun zamandır taşıyanlar bekler yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiler. Bana belli olmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    o günler çok uzak değil.
    yakın olduğunu'da göremiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by bilinmez. Yazıyı Oku
    yakın olduğunu'da göremiyorum
    ZTE kara kaşına kara gözüne vermedi onca parayı eşek değil ya para kazanmanın yollarını elbet hesap etmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    ZTE kara kaşına kara gözüne vermedi onca parayı eşek değil ya para kazanmanın yollarını elbet hesap etmiştir.
    zte nin netaşa verdiği para maç seyrederken çitlediğimiz çekirdek parası gibi bir mebla adamların abd ye ödediği cezayı dillerimiz sürçmeden söyleyemeyiz zte netaşı neden aldı acaba? 2 yıl önceki fiyatla şimdiki fiyat arasında yeller esiyor kara kaşına kara gözüne verip vermediğini bilemem ama 2 yıldır şaha kaldırmadığını göremeyecek kadar kör olmamak lazım

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    ZTE netaşsızda cok ıyı kazanıyor en buyuk abeslık %51 ini degilde %48 ini alması bunun üzerinde yogunlasın bence

7. Hisseyi ilk aldığımda takibimde bile değildi bunu söylemiştim, haber üzerine aldım o haberide biliyorsunuz zaten. ben 2020'nin iyi olacağını düşünüyorum. Demiştim gene diyeyim city ilk haberden sonra 400 k lotlara kadar düşmüştü, sonra geri aldı yoksa ben bir dip daha yapacağını düşündüğümü de söylemiştim keko dostumun gönderisine cevaben.

8. Enseyi karartmaya gerek yok, bir arkadaş 10 lira üzerinde milyonlarca lot alındı demişti ki yok öyle bir şey, o fiyatın üstünde kapanış yok neredeyse, bir iki gün ki o günlerde mal verdiler.

Hissenin tekniğinde kocaman bir çanak görünüyor, bir kaç gün daha buralarda oyalanabilrse seRt yukarı kırabilir.

Sayfa 115/760 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •