Sayfa 12/760 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 6074 madde; 89 - 96 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

karanlık odada artı verdı

2.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    sinirlendirdik fadılı bugun 7 nın altına inerse şaşırmamak lazım.
    Hedefi: Yok 6.20 , yok efendim 7 nin altı!!!
    Güzel kardeşim çok belli etme niyeti alemini bari
    Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

Alıntı Originally Posted by sanal2020 Yazıyı Oku
    Hedefi: Yok 6.20 , yok efendim 7 nin altı!!!
    Güzel kardeşim çok belli etme niyeti alemini bari
    ne soyleyeceksenız açık açık soyleyın ona gore verelım cevabımızı

4.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Ben 6,95 altını bile beklemem bu hafta için. Endeks bazlı bir göçme durumu olursa bir şey diyemem ama hisse bazlı beklentim yukarı yönlü. Hisse gayet diri duruyor.
    Hafta başı yorumum.

Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    7,32 iyi bir destek görevi görmesi gerekir. Aksi gab doldurur .
    Yatırım tavsiyesi içermez.

7,42 uzerinde yeniden güç kazanır.
    Dünkü yorumlarım. 7,42 yi zorladı ama üstünde kapatamadı.

Yarın için ise 7,90 çok kritik bir direnç görevinde benim fikrimce. Yarın test edebilecek güçte. Hafta başından beri bekledigim seviye . Üstünde haftalık kapanış olursa tekrar analiz edilir olmazsa yarin veya haftaya saatlik destek noktası olan 7,50lere geri çekilir.
    Burada yazilanlar kesinlikle tavsiye niteliği taşımaz. Al sat tavsiyesi de değildir. Hayali fikirlerdir.

Hafta başı yorumum.

Dünkü yorumlarım. 7,42 yi zorladı ama üstünde kapatamadı.

Yarın için ise 7,90 çok kritik bir direnç görevinde benim fikrimce. Yarın test edebilecek güçte. Hafta başından beri bekledigim seviye . Üstünde haftalık kapanış olursa tekrar analiz edilir olmazsa yarin veya haftaya saatlik destek noktası olan 7,50lere geri çekilir.
    Burada yazilanlar kesinlikle tavsiye niteliği taşımaz. Al sat tavsiyesi de değildir. Hayali fikirlerdir.
    Bu yukselıs ıyı bır bılanco ıle beraber olsa idi tamam derdik gel görki dogru duzgun bır haber yok. Ne her sekılde yukselmesı sonucta işimizde gelir emme insan huylanıyor romanın sonunda pislik yapacak bu spek

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bu yukselıs ıyı bır bılanco ıle beraber olsa idi tamam derdik gel görki dogru duzgun bır haber yok. Ne her sekılde yukselmesı sonucta işimizde gelir emme insan huylanıyor romanın sonunda pislik yapacak bu spek
    Sn eksina her yükseliş bilancoyla olmaz. Bazen yükseliş olur bilanço ardından gelir. Bunu biz teknik analiz kullanarak öngörüde bulunabiliyoruz. Benim verdiğim rakamlar tamamen teknik rakamlar . Herhangi bir temel dayanağı olmaz. Grafikler belli bir olgunluğa erişince herkesin dikkatini çekmeye başlayinca ve çıkışlar iki ileri bir geri oluşmaya başlar. Sonra bunu da temel destekledi mi arkana yaslan ızle .Olay budur aslında ama işin bi de psikolojisi var. Psikolojiye yenik düşerseniz terste kalabilirsiniz.

Sn eksina her yükseliş bilancoyla olmaz. Bazen yükseliş olur bilanço ardından gelir. Bunu biz teknik analiz kullanarak öngörüde bulunabiliyoruz. Benim verdiğim rakamlar tamamen teknik rakamlar . Herhangi bir temel dayanağı olmaz. Grafikler belli bir olgunluğa erişince herkesin dikkatini çekmeye başlayinca ve çıkışlar iki ileri bir geri oluşmaya başlar. Sonra bunu da temel destekledi mi arkana yaslan ızle .Olay budur aslında ama işin bi de psikolojisi var. Psikolojiye yenik düşerseniz terste kalabilirsiniz.
    pek teknige uyan bir kagıt degil netaş

Sayfa 12/760 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •