Sayfa 124/760 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 985 - 992 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by motocapt Yazıyı Oku
    Katılmamak elde değil... Çok iyi de olsa bir yöneticinin kurumuna verebilecekleri 3 ya da 5 yıl ile sınırlı, bundan sonraki yıllarda yeni bir şey katması mümkün değil... hem kendisinin yenilenmesi hem de kurumunun ilerleyebilmesi için yönetsel bir değişiklik şart. Bu haliyle Netaş arkasını sağlama dayamış, her devrin adamı olan bir genel müdür tarafından yönetilen KİT'ten farksız. Keşke "50 yıllık Ar-Ge geçmişi" masalı gerçek olsaydı da 35 yılda dünya devi olmuş Çinli bir şirkete çerez parasına satılmasaydı.
    benim de cevabını en çok merak ettiğim konu şu.Teknoloji şirketleri içerisinde karlılık anlamında negatif ayrışan tek teknoloji şirketi neredeyse.Her gelen bilanço bir öncekini aratıyor.Hem de sektöründe lider Çin li ortağın olmasına rağmen.Düşünüyorum eğer emsallerim bir işi yaparken benden daha iyi performans sergiliyorsa kendime çekin düzen verir hatalarımı tespite ve düzeltmeye çalışırım.Baktım yine olmuyor hiç gocunmam benden daha iyi performans gösterenlere gider danışırım sizin temel prensipleriniz neler ben de aynı faaliyetleri yapıyorum ama zarar ediyorum.Tekonoloji firmaları birbirlerine karşı bu kadar ketum değillerdir herhalde.Sen sürekli zarar ettiğin zaman bir de üstüne sürekli şu proje bu proje ön ayak olduk destan yazıyoruz yazdık dediğinde pek inandırıcılığı olmuyor.

2. [QUOTE=moonglow61;3908922]benim de cevabını en çok merak ettiğim konu şu.Teknoloji şirketleri içerisinde karlılık anlamında negatif ayrışan tek teknoloji şirketi neredeyse.Her gelen bilanço bir öncekini aratıyor.Hem de sektöründe lider Çin li ortağın olmasına rağmen.Düşünüyorum eğer emsallerim bir işi yaparken benden daha iyi performans sergiliyorsa kendime çekin düzen verir hatalarımı tespite ve düzeltmeye çalışırım.Baktım yine olmuyor hiç gocunmam benden daha iyi performans gösterenlere gider danışırım sizin temel prensipleriniz neler ben de aynı faaliyetleri yapıyorum ama zarar ediyorum.Tekonoloji firmaları birbirlerine karşı bu kadar ketum değillerdir herhalde.Sen sürekli zarar ettiğin zaman bir de üstüne sürekli şu proje bu proje ön ayak olduk destan yazıyoruz yazdık dediğinde pek inandırıcılığı olmuyor.[/QUO

Onlar teknoloji firmalarının yapması gereken temel işleri yapıyorlar yazılım gibi.. biz ise nerede boş ve taşeron,kablo döşeme işi var oradayız...duvar arkasını görsen ne olacak kime satacaksın,bu ne tulummuş arkadaş.. üfleye üfleye dolduramadılar bir türlü..

3. Onlar teknoloji firmalarının yapması gereken temel işleri yapıyorlar yazılım gibi.. biz ise nerede boş ve taşeron,kablo döşeme işi var oradayız...duvar arkasını görsen ne olacak kime satacaksın,bu ne tulummuş arkadaş.. üfleye üfleye dolduramadılar bir türlü..[/QUOTE]

Sanırım haklısınız genelde hep alt yapı ve destek hizmetleri ile haber yapıyorlar.Bulut yapı önemli

Bilişim Zirvesi’nde Kurumsal Pazarlar Kıdemli Çözüm Direktörümüz Yıldız Asılyazıcı: Bulut yapılar günümüz ihtiyaçlarını en hızlı ve etkin şekilde karşılayan yeni bir iş modeli. Netaş olarak buluta geçiş, bu sistemlerin işletimi ve destek hizmetleri sunuyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Onlar teknoloji firmalarının yapması gereken temel işleri yapıyorlar yazılım gibi.. biz ise nerede boş ve taşeron,kablo döşeme işi var oradayız...duvar arkasını görsen ne olacak kime satacaksın,bu ne tulummuş arkadaş.. üfleye üfleye dolduramadılar bir türlü..
    Sanırım haklısınız genelde hep alt yapı ve destek hizmetleri ile haber yapıyorlar.Bulut yapı önemli

Bilişim Zirvesi’nde Kurumsal Pazarlar Kıdemli Çözüm Direktörümüz Yıldız Asılyazıcı: Bulut yapılar günümüz ihtiyaçlarını en hızlı ve etkin şekilde karşılayan yeni bir iş modeli. Netaş olarak buluta geçiş, bu sistemlerin işletimi ve destek hizmetleri sunuyoruz.[/QUOTE]

Bir işi de doğru yapsınlar dişimizi kıracağız...Bulut işi derken oradan kara deliğe bağlamazlar umarım..

5.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Bugün itibari ile Alcatel de cari fiyat olarak Netaşı geride bıraktı..Klasmanda bir sıra daha geriledi.Kafein ve Kront fiyat olarak en yakın olanlar.Bakalım geçmeleri ne kadar zaman alacak.
    Netaş 10.12
    Kront 10.02
    Kafein 9.23

Özellikle Krontun geçmesi çok trajikomik olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Netaş 10.12
    Kront 10.02
    Kafein 9.23

Özellikle Krontun geçmesi çok trajikomik olacak.
    ve kront netasi gecer.destansi bir basari oykusu.
    Netas 10.07
    Kront 10.15

Twitte bırı sunu yazmış çok güldüm

#netaş -0,30% #alctl +5 #kront +6 çölde kalsak ütü buluruz, voltranı oluştursak g.tü oluruz. Bu ne ya...

8. İnşallah toparlar

Sayfa 124/760 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •