Sayfa 14/760 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 105 - 112 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. bu hafta sonuna kadar konsalide olmayan bilanço gelecek öngörüsü olan varmı

2. Bu adamın demesi ilemi bu ulkede hersey oluyor.nasılsa agzı olan konusuyor.torba degilki buzesin.

Alıntı Originally Posted by mccloy Yazıyı Oku
    Bu adamın demesi ilemi bu ulkede hersey oluyor.nasılsa agzı olan konusuyor.torba degilki buzesin.
    neden secim olmasın hemen hemen herkez kriz bekliyor ABD yaptırımlarıda o doneme gelecek iktidar secimi kaybetti muhalesef geldı kriz patladı. Eski hükümet ne diyecek biz varken ıyı ıdare edıyorduk dolar düşüyordu. Bunlar geldi dolar patladı gitti diyecek.... Çılgın projeler üretecek parada kalmadı ...Biraz düşününce bu planda akla yatmıyor degil

4. Her can sıkıntısında secimmi olur.iktidar secimi kaybetti ise rte niye baskan.belediye secimi ile genel secim aynı seymi.

5. “Kötü günler gelecek, kriz patladı, para kalmadı, seçim olacak, netaş düşecek diye mal yediriyorlar...” Resmen kasıtlı olarak bilinç altına işlemeye çalışıyor.
    1-2 gün önce de: 6,20 olacak, 7 nin altına düşecek.
    Abi ben bunları bilsem borsa da 1 gün bile kalmam. Burda da boş boş muhabbet yapıp zaman harcamam. Pardon anladım; biz aciz kulları bilinçlendiriyor, uyandırıyor. Allah razı olsun
    Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

Alıntı Originally Posted by sanal2020 Yazıyı Oku
    “Kötü günler gelecek, kriz patladı, para kalmadı, seçim olacak, netaş düşecek diye mal yediriyorlar...” Resmen kasıtlı olarak bilinç altına işlemeye çalışıyor.
    Abi ben bunları bilsem borsa da 1 gün bile kalmam. Burda da boş boş muhabbet yapıp zaman harcamam. Pardon anladım; biz aciz kulları bilinçlendiriyor, uyandırıyor. Allah razı olsun
    Tüh herkesi kandırdım bir tek seni kandıramadım.

Alıntı Originally Posted by sanal2020 Yazıyı Oku
    “Kötü günler gelecek, kriz patladı, para kalmadı, seçim olacak, netaş düşecek diye mal yediriyorlar...†Resmen kasıtlı olarak bilinç altına işlemeye çalışıyor.
    Ayrıca hissenın dusmesını ıstemıyorum kendı adıma 45-50 rakamlara ulastıgında satarım dedı bunuda hıssede bulundugum zaman kaybı ve baska bır hıssede dursam elde edecegım kazanca baglayarak vermiştim. şu an olması gereken rakam en dusuk 25-30 aralıgında olması lazımdı.....gelelim 6.20 meselesine dogru düzgün bir haber olmadan yükselmesini sacma buluyorum neyse 1-2 hafta sonra bilanco açıklanır umarım ıyı gelir. gelmez ise ben haklı cıkarım ama umarım siz haklı çıkarsınız.

Ayrıca netaş nıye artıyor nereye kadar gider bizim bilmedigimiz 3 cü agızlardan edindiginiz bilegiler var ise duymak isterim. benım bekledigim 45-50 rakamlarına ulaşır mı vs. vs..

Sayfa 14/760 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •