Special Days Image
Sayfa 166/759 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Son günler foruma bakıyorum. Netaş 4.80 ken hissede olan forumdaki kişilerin sayısı iki elin parmakları kadar. Yıllar içinde insanlar ciddi zararlarla hisseden çıktı. Yeni hisseye girişler oluyor. Bu iki şekilde yorumlanabilir.
    Bu bir yandan iyi yeni maliyetler oluşuyor.
    Diğer taraftan spekin tam istediği hava oluştu. Netaş ucuz kaldı. Birazda hareketli seanslarda %5 yukarıdan atlayanlar. Seans sonu%4 aşağıda kapanış.
    Yeni katılanlara uzun yıllardır Netaşta olan biri olarak dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum. Ben Netaşı aldığımda karda olan iş bağlantılarını KAP ta yayınlayan bir şirketti. Yıllar içinde zararı her yıl artan 3000 e varan mühendis çalıştıran sayısız müdürü olan 1981 de şirkete girmiş. Yaklaşık 20 yıldır CEO su olan. Personel ve yönetim giderleri bir türlü disipline edilemeyen bir şirket halini aldı.
    Netaşta yöneticilerin basına yaptığı açıklamalara temkinli yaklaşın. Netaşın bilançosunu açıp okuyun. 9 aylıkta gelen 92 Milyon tl zarar kapanabilir mi? Onu değerlendirin. Netaş dolarla kira ödeyen, cisco genband microsoft ürünlerini dolarla alıp tl ile satan bir firmadır. Yazılım kısmı malesef kısıtlı üretim yapıyor.
    Net kar yüzdesi yerlerde.
    Son donem karşılaştırılan bilişim grubuna göre çok fazla çalışanı olan net karı düşük işler yapan zararı her dönem artan bir şirket.
    Beklentiler var olmakla birlikte alınan işlerin boyutu kamuoyuyla malesef paylaşılmıyor.
    Yenilere hoş geldin, eskilere sabırlı olun demekten başka denecekler bunlar.

2. 8.12.2019 ile 14.12.2019 arasındaki takas değerlendirildiğinde
    Citi 898 B lot
    Yapı KY 365 lot
    Yatirim Fonları 157 B lot satmışlar.

Karşılarındaki alıcılar dağınık. İş yat 121 B lot almış ve onun dışında hiçbiri 100 B lotu geçemiyor.

3. Bu sene ikincisini gerçekleştirdiğimiz ‘’ZTE Netaş Tech Day’’ etkinliğimizde telekomünikasyon müşterilerimiz ile bir araya geldik.

Müşterilerimize altyapı ürünlerinden son tüketiciye sunulacak çözümlere kadar Türkiye’nin telekomünikasyon ihtiyaçlarını karşılayacak ArGe çalışmalarımızı, 5G ve ötesindeki teknolojilerde patent liderlerden olan ZTE’nin küresel teknoloji uzmanları ile birlikte aktardık.

4.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Takası bir de aylık olarak görmek istersiniz diye düşündüm. Citi nin 1 milyon küsür lot alışı var. Forumu takip edenler sadece haftalık bilgiyle sınırlı kalmasınlar.

aylık alımda olabılır son hafta satısta ne demek anlamakta zorlukmu cekıyosun

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    aylık alımda olabılır son hafta satısta ne demek anlamakta zorlukmu cekıyosun
    Sabah sabah derdin ne senin?

6. Arkadaşlar, bundan sonra herhangi pasta ya da veri paylaşımı yapmayacağım. Rahatsız olanlar var. Hepinize bol şans.

7.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bundan sonra herhangi pasta ya da veri paylaşımı yapmayacağım. Rahatsız olanlar var. Hepinize bol şans.
    Ben paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim. Citi konusu benim için çok mühım değildir. Bıyıklı olduğundan şüphem yok.
    Forumda ve twitter da Netaşta yabancı alimindan bahsediliyor. Eğer buna dikkat ediyorsanız. Son hafta 900 B lot sattı. Buna değindim.
    Takasın daha acı bir tarafı yüklü saış yapan üç aracı kurum var. Bunlar 1.450.000 lot satış yapmış. Karşısında alıcılar dağınık.
    Hoş bu Netaş alım var derken düşer satılıyor derken çıkar.

8.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Ben paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim. Citi konusu benim için çok mühım değildir. Bıyıklı olduğundan şüphem yok.
    Forumda ve twitter da Netaşta yabancı alimindan bahsediliyor. Eğer buna dikkat ediyorsanız. Son hafta 900 B lot sattı. Buna değindim.
    Takasın daha acı bir tarafı yüklü saış yapan üç aracı kurum var. Bunlar 1.450.000 lot satış yapmış. Karşısında alıcılar dağınık.
    Hoş bu Netaş alım var derken düşer satılıyor derken çıkar.
    bende bunu demek ıstedım arkadas alıngan cıktı.cıtı alımı bıyıklı net ve son hafta satıstalar sadece yabancı alıyor gıbı bı algı olmasın dıye uyardım

Sayfa 166/759 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •