Sayfa 199/760 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    netaşı anladık kanında var düsmekte diger hisselere ne oldu .. ky cının duymadıgı bır haber mı var ortalıkta
    Sn aksina abartı bir durum yok sadece bir düzeltme durumu oluştu. Millet de endeks tepede diye panik satışı yaptı. Bir miktar daha satış yapsalardı sen o zaman gör paniği) halbuki silkeleme iyidir hafifletir

2. Tahtaya girdiği iddia edilen Hasan-hüseyin ve taifesi ns. hissenin insicamini bozmazlar.. Iyi kotu bir ivme kazanmistik. Bugunku tahtanın bozulmasının müsebbibi onlardır diye dusunuyorum. Yillardir KY tahtadan atmak isteyen saik onlari da kovamalamaya kalkisirsa bize yazık olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Tahtaya girdiği iddia edilen Hasan-hüseyin ve taifesi ns. hissenin insicamini bozmazlar.. Iyi kotu bir ivme kazanmistik. Bugunku tahtanın bozulmasının müsebbibi onlardır diye dusunuyorum. Yillardir KY tahtadan atmak isteyen saik onlari da kovamalamaya kalkisirsa bize yazık olacak.
    benim korktuğum da bu maalesef. dün hasan meşe nin tahtaya girdiğini duyunca moralim epey bozuldu.

Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Tahtaya girdiği iddia edilen Hasan-hüseyin ve taifesi ns. hissenin insicamini bozmazlar.. Iyi kotu bir ivme kazanmistik. Bugunku tahtanın bozulmasının müsebbibi onlardır diye dusunuyorum. Yillardir KY tahtadan atmak isteyen saik onlari da kovamalamaya kalkisirsa bize yazık olacak.
    ky atmak ıstemıyor kı atmak ısteyen al sat fırsatı vermez...neyse sakallı tayfası gelsın para onlarda nede olsa bakarsınız fınans kıralama gibi şişer şişer balon oluruz

5. Hasan ın adamlarının bazıları 14.7 ortalama ile netaş trenine binmişler....

6.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Hasan ın adamlarının bazıları 14.7 ortalama ile netaş trenine binmişler....
    Bu ne anlama geliyor peki? Kim bu hasan? Mehdi mi?

Sn eksina aklıma deli sorular gelsede seni tebrik ediyorum.3 ay önce 7,6 tl iken 6,2 olacak dedin adrese teslim yaptın dünde her şey mükemmel iken 13,6 öpülecek dedin nerdeyse oda tuttu.üstad birde 18 tl desende sevinsek.ama yukari rakamlar pek olmuyor.netasın sırrıni iyi çözmüşsün.ytd

Bugün bir daha anladım ki bizim spekin psikolojik sorunları var.bugun ne yapti anlayan varmi?bugun portföyumun üçte biri ile 3 defa trader yaptım.akşama hisseleri ayni sayıdaydı ama bayada nakit kazandım.akıllı spek böyle mongol gibi hareket yaparmi.ancak açıkcılari zengin eder.bundan sonra böyle yapacam.saf gibi 5 yıldır alttan alıyoruz ama hiç trade yapmıyodum.sonuf olarak senin gibi saftiring bir speğimiz olduği için senden utanıyoruz.hatta iģreniyoruz.ytd.

Sayfa 199/760 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •