Sayfa 205/760 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Çinlisinin de speğinde yönetiminde Allah cezasıni versin.ayıptır valla.senin gibi teknoloji şirketininin ta...escom gibi uyuz teknoloji ile alakası olmayan hisse bile bir haftada yüzde elli yaptı.utan spek bozuntusu.sen git kumda oyna senden bir mok olmaz.beş yıllik netas serüvenimi bugun sonlandırdim.kardayim ama başka en kotü hissede olsaydim bunun on kati kazanırdım.kalan arkadaşlarıma bol kazançlar dilerim.inşaallah hepiniz çok kazanırsıniz.ytd.

Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Çinlisinin de speğinde yönetiminde Allah cezasıni versin.ayıptır valla.senin gibi teknoloji şirketininin ta...escom gibi uyuz teknoloji ile alakası olmayan hisse bile bir haftada yüzde elli yaptı.utan spek bozuntusu.sen git kumda oyna senden bir mok olmaz.beş yıllik netas serüvenimi bugun sonlandırdim.kardayim ama başka en kotü hissede olsaydim bunun on kati kazanırdım.kalan arkadaşlarıma bol kazançlar dilerim.inşaallah hepiniz çok kazanırsıniz.ytd.
    Siz sattınız dıye yarın yuzde 10 yapar şimdi

yabancı satmıs gıbı gozuksede yabancı oranı artıs gostermıs bugun ilginçç

4. Bu spekin hiç utanması da yok... Hayatında kar görmemiş Teknosa bile 2 ayda nereden nereye gitti... Halbuki takip ettiğim sistem de 2.5 tl iken al sinyali vermişti de şirket profilini beğenmediğimden soğuk bakmıştım.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Bu spekin hiç utanması da yok... Hayatında kar görmemiş Teknosa bile 2 ayda nereden nereye gitti... Halbuki takip ettiğim sistem de 2.5 tl iken al sinyali vermişti de şirket profilini beğenmediğimden soğuk bakmıştım.
    bende göz ucuyla PAGYO takip ediyorum. Netaştan buyuk bir kar ile çıkabilirsek . PAGYO 5 tl sevıyelerinde yakalarsam almayı düşünüyorum

teknolojimi tövbe bir daha elimi sürmem

Temel bilim adamı iken bir arkeoloji araştırmaları konferansına davet edilir. Amerikalılar anlatmaya başlar;
    -Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 25 metre aşağı indik ve telefon kabloları bulduk. Öyleyse bizim atalarımız asırlar önce telefon kullanmışlardır.
    Sıra Türkiye`ye gelir ve Temel başlar anlatmaya:
    -Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 50 metre aşağıya indik ama hiç birşey bulamadık. Öyleyse bizim atalarımız telsiz telefon kullanmışlardır.
    Bizim netaştaki hikayede buna benziyor biraz

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Bu spekin hiç utanması da yok... Hayatında kar görmemiş Teknosa bile 2 ayda nereden nereye gitti... Halbuki takip ettiğim sistem de 2.5 tl iken al sinyali vermişti de şirket profilini beğenmediğimden soğuk bakmıştım.
    sayın oscar takip ettiğiniz sistem şu an netaşa ne diyor acep.

Sayfa 205/760 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •