Sayfa 21/759 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 6070 madde; 161 - 168 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. NETAS - Netaş Telekom

Bilanco geldi.supermiş 92 milyon zarar.

2. Satıslarda 160 milyona yakın artıs var.

3. Kisa ve uzun vadelik yukumluluklere yine kira sözlesmelerini koymuşlar. Yaklaşik 60 milyon tl. O zaman alacaklarıda direkt gelire yaz.
    Bu zarara söyleyecek birşey kalmadı.
    Ne olacakta sene sonu kar gelecek.
    Halen çalışan sayısı artıyor. 2587 olmuş

4. Geçmiş yıl karları ilk çeyrekte 184 milyondu.
    Bu bilançoda 156 milyona inmiş. Bunlar eldeki avuçtakini yiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Kisa ve uzun vadelik yukumluluklere yine kira sözlesmelerini koymuşlar. Yaklaşik 60 milyon tl. O zaman alacaklarıda direkt gelire yaz.
    Bu zarara söyleyecek birşey kalmadı.
    Ne olacakta sene sonu kar gelecek.
    Halen çalışan sayısı artıyor. 2587 olmuş
    Sn.Doctorre huylu huyundan vazgeçmezmiş..Hissedeki hareketlerden belliydi.Bayram değil seyran değil tek kalemde 150bin lot alış yapan kurum oldu..Son iki güne kadar endeks düşüşlerine direnen sağlam görüntü vardı.Tamamen algı..Uzun vadeli borçlara da banka kredileri+ kiralama işlemlerinden borçlar 96.5 milyon tl giydirivermişler.Diyeceğim o ki teknoloji meknoloji hak getire..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    Beklentiler dahilinde bir bilanço
    anlmadığım şey 2 tl harcmak icin 1000 kere düsünen çinliler bu firmayı niye aldı böyle yöneteceklerse
    Kar Marjına bak sanki seri üretimde milyonlarda dolarlık hasılat yapan bir imalat firması.
    Sürümden kazanırız abi mantığı ...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Beklentiler dahilinde bir bilanço
    anlmadığım şey 2 tl harcmak icin 1000 kere düsünen çinliler bu firmayı niye aldı böyle yöneteceklerse
    Kar Marjına bak sanki seri üretimde milyonlarda dolarlık hasılat yapan bir imalat firması.
    Sürümden kazanırız abi mantığı ...
    Nasıl sınız? Siz de devam mı Netaşa? Ben 1 sene aradan sonra belki bişeyler değişmiştir mantığıyla alım yapayım dedim yine boyumuzun ölçüsünü aldık.Neyseki bu sefer zarar yüzde 5 lerde kaldı Yarın sopa arası bir fırsatını bulursam kaçacağım ama şunu anladıM gerçekten sadece ismi var ne iş yaptıklarını halen çözebilmiş değilim.

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    bunun speği hep beni öpüyor ****** yaaaa sadece bir sefer sağam yumruk vurdum sonra her geldiğimde tokatı yiyip kaçıyorum
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    ben kaçar 7.18 bekler
    abi bu beni çok öpüyor yaaaa bende de buna karşı korku fobisi yaratttı bist içinde bunun kadar korktuğum kağıt çok azdır
    tekrar merhaba
    illada kendime küfür ettirecek ne güzel kaçmıştım yine geldim bile bile lade oldum ufak bir sıyrıkla atlatırsam komple ekranımdan çıkarıyorum istersen fizana gitsin
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 21/759 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •