Sayfa 229/759 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Zte ye ceza gelir netaş ondan 3 kat fazla düşer,zte nin ceza kalkar zte uçar netas mal gibi çıkmaz.,bu fare yiyiciler keşkem almasalardı.yeminle netaş şimdi en az yüz lira olurdu.utanmaz yönetim=aç gözlu spek=zte eşittir 3800 çalışanı ile bir halt olmayan netas.ytd

2. Bakan turhan:5g’yi istanbul havalimanında pilot uygulama olarak baslatmayı planlıyoruz.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Netaşın yükselmemesinde sorun çinliler değil.
    Kötü gidişin iki faktörü var:
    1. Bizzat şirket yönetimi. Yazılim bilişim işi yapan bir şirket hele de bu dönemde nasıl zarar eder. 2012 den beri temettü dağıtmıyorlar.
    2. Nasıl oluyorsa şirketin bütün rezil yönetiminden haberdar spek.

Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Netaşın yükselmemesinde sorun çinliler değil.
    Kötü gidişin iki faktörü var:
    1. Bizzat şirket yönetimi. Yazılim bilişim işi yapan bir şirket hele de bu dönemde nasıl zarar eder. 2012 den beri temettü dağıtmıyorlar.
    2. Nasıl oluyorsa şirketin bütün rezil yönetiminden haberdar spek.
    Sn Doctorre hoşgeldin.özledik.keşkem keko da gelse burasi daha zengilleşir.bu formda gerçekten çok değerli arkadaslar var.seviyeli bir form.diğer forumlarda küfür hakaret diz boyu.neyse fikrinize katılıyorum bende belirttim.ancak dünya devi zte nin saydığiniz iki faktöre izin vermemesi lazımdı.bence göz yumduğu için rn büyük suçlu çinliler.sen bu şirketin yüzde 48 ne sahipsin.böyle ayak oyunlarına müsade etmeyeceksin.saygı ve sevgiler.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Sn Doctorre hoşgeldin.özledik.keşkem keko da gelse burasi daha zengilleşir.bu formda gerçekten çok değerli arkadaslar var.seviyeli bir form.diğer forumlarda küfür hakaret diz boyu.neyse fikrinize katılıyorum bende belirttim.ancak dünya devi zte nin saydığiniz iki faktöre izin vermemesi lazımdı.bence göz yumduğu için rn büyük suçlu çinliler.sen bu şirketin yüzde 48 ne sahipsin.böyle ayak oyunlarına müsade etmeyeceksin.saygı ve sevgiler.ytd
    Netaşta sıkıntının adtesi bana göre bir kişi. Burasını bir kenara koyalım.
    Netaşın zte ye satış suresinde parayı ödeyin yönetimi biz yapalım dendiği dedikoduları vardı. Aynı oep zamanında olduğu gibi o zaman bunun kabul edilmediği söyleniyordu. Tabi sonrasında ne oldu bilemiyoruz. Şimdi dönüp geriye baktığimizda ZTE nin Netaşı aldığından itibaren şirkete kattığı ne var. Sanki şirket mujdat in ellerine teslim edilmiş. Berbat bir muhasebeyle idare ediliyor ve her bilanço döneminde kasadaki nakit eriyor. Umudum 2019 zararla kapanmasın yoksa 9 aylıkta kasada 150 milyon tl kaldı. Biraz daha erirse işimiz zor.

6. Turhan: 5G'ye 4.5G'deki yerlilik oranıyla geçmeyi hedefliyoruz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

agzımıza bir parmak bal calacaktır 15.80 yapar bugun her halde

Sayfa 229/759 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •