Sayfa 26/760 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 6076 madde; 201 - 208 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Arkadaşlar demin bir arkadaşım aradı Karel bilançosu sonrası bir soru sordu cevap veremedim.Sizce Netaş Karel karşılaştırması yapılırsa Netaşın ve Karelin gelen son bilançolarına göre Netaş mı şu an pahalı Karel mi ucuz? Son kapanışlara göre Netaşın piyasa değeri 435 milyon tl Karelin 411 milyon tl.Mevcut fiyatlar Netaş 6.71 Karel 7.05...Bu arada bakmışken bir detay gözüme çarptı yuh dedim...Netaş 2016 yıl sonuna yakın 10 tl den işlem görürken Karel 1.70 tl lerdeymiş.Netaşın ahı gitmiş vahı kalmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by MKRT Yazıyı Oku
    7 yıldır ben her daim arka koltuktayım...önde gençler otursun dostum...iyi öğrensinler bu musibeti...
    Bak Kozal dedim seans öncesi almadin %6 yapti kendimi btc af ettirebildim mi

Yazmayayim diyorum kimseye umut vermeyem bu hissede abidik gubudik speki var
    Banvitte millet bıkmıştı yıllardır zarar üzerine zarar açıklarken sonra bir anda satış gündeme geldi
    aa yönetim gidelerinde kısılma oldu ve kar yaptı sonra 2,54 den yürüdü gitti iste...
    Alan brezilyalı ise gayet güzel yönetiyor ...
    Netasada böyle bakıyorum alan çinliler boşa almadilar bunu , kendime süre verdim hatta biraz daha itekledim bu huawei trump olayından,
    Kimseler beklemezken beklerim
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Bak Kozal dedim seans öncesi almadin %6 yapti kendimi btc af ettirebildim mi

Yazmayayim diyorum kimseye umut vermeyem bu hissede abidik gubudik speki var
    Banvitte millet bıkmıştı yıllardır zarar üzerine zarar açıklarken sonra bir anda satış gündeme geldi
    aa yönetim gidelerinde kısılma oldu ve kar yaptı sonra 2,54 den yürüdü gitti iste...
    Alan brezilyalı ise gayet güzel yönetiyor ...
    Netasada böyle bakıyorum alan çinliler boşa almadilar bunu , kendime süre verdim hatta biraz daha itekledim bu huawei trump olayından,
    Kimseler beklemezken beklerim
    Bizimde asıl sorun ettıgımız konu bu zaten ZTE alınca her sey duzelecek işler yoluna girecekti. Hisse deger kazanacaktı. ZTE gel gör ki netaş umrunda degil gibi gene kele emanet etti. Ne yaparsan yap modunda..

4. 2008 krızinde netaşın büyük ortağı kanadalı nortel battıgında netaş 0,600krş akadar düşmüştü o zaman bile bu kadar karamsarlıga düşmemiştim en azından netaş kar ediyor ve yüz dölüm ist. göbeğinde arsası vardı daha sonra nortel iştiraklarını satışa çıkardı netaş 2009 sırasıyla 3lira 5 lira 2010da 10lira derken 2012 de 307 lirayı gördü şu anki 30 tl ye denk geliyor olmaz diye birşey yok bizim borsamızda benim zararım netaş şu an 100tl olsa bile çıkmaz doğru zamanda doğru hissede olmak çok önemli son yıllarda kozaa gibi selamlar

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bizimde asıl sorun ettıgımız konu bu zaten ZTE alınca her sey duzelecek işler yoluna girecekti. Hisse deger kazanacaktı. ZTE gel gör ki netaş umrunda degil gibi gene kele emanet etti. Ne yaparsan yap modunda..
    Klimasanda yabancıya satıldı,hali ortada karlar hemde astronomik karlar gelmeye başşadı.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bayramınız mübarek olsun ortaklarım

7. karelin arkasından baktık kaldık

Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    karelin arkasından baktık kaldık
    KAREL ın hatrına belki toparlar. ABD yaptırımı olacak gibi borsa kötü cokuste

Sayfa 26/760 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •