Sayfa 261/760 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. 8.45e de bisey kalmadi israrla asagi basiyo hala

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuttumu bırakmayan cinsinden bizim spek

3. NETAS - Netaş Telekom

2020 harbiden cenabet bir yılmış
    Bu yıl batanda parayı 3-5 e katlayanda çok olacak gibi
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

4. Yokmu bilen biri ne olur daha dusermi ne yapmak lazim su durumda

5.  Alıntı Originally Posted by mahmutyuce Yazıyı Oku
    Yokmu bilen biri ne olur daha dusermi ne yapmak lazim su durumda

maliyetin yüksekse ve varsa nakitin maliyet düşürebilirsin. Yoksa bekliyeceksin veya zararına vericeksin.

6. Mujdat çıkıp korananin ilacını geliştiriyoruz dese şaşırmayın mal satacakya Bi bu kaldi

7.  Alıntı Originally Posted by hedef Yazıyı Oku
    Mujdat çıkıp korananin ilacını geliştiriyoruz dese şaşırmayın mal satacakya Bi bu kaldi
    Yapmadığı duvar arkasıni goren teknoloji söyleyen. 2012 de yaptık dediği 4G tek teknolojisini 2019 da zar zor hayata geçiren.
    Teknoloji çağında sermayesinin iki katı zarar eden bir şirketin CEO su için denebilecek şeyler belirlidir.
    Hakaret davası açmasın diye ortaya yazıyorum. Kendisine yakışanı alsın musait zamanda musait mekanda istediği gibi kullanabilir.

8. açıkçası biz ne desek boşuna gibi çinliler memnun gibi 2.büyük ortak silahlı kuvvetler de memnun gibi sonunda kar etse onlar kar payı alacaklar. büyükler memnun ise biz küçükler savrulacağız. aynı alcatel de yaşadıklarımı burada da yaşıyorum. suç benden gibi ironi yaparsam. alcatel de ana ortak Nokia diye güvenip aldım uzun süre bekledim hiç bir açıklama yapmazlardı burada da hem çin hem de silahlı kuvvetler ortak diye aldım. forumun eski sayfalarını da okumadım. başa gelen çekilir misali alcatel deki gibi bekleyeceğim. buradan çıkardığım sonuç ben suçluyum ne diyelim

Sayfa 261/760 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •