Sayfa 29/759 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 6070 madde; 225 - 232 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Sen çozersin. Netaş 8 e giderken 6.20 ye düşecek diyordun.
    Hadi şimdi de 5 de 4 de olmadi 1 de.
    Komik oluyorsun. Bence sus.
    Bu kadar öngörülü KÜÇÜK YATIRIMCI görmedim.
    ZTE nın netaşı almakla bir amaç edindigini artık düşünmüyorum...önceleri füze teknoloji transferi diye ümit ediyordum ama onuda Ruslarla hallettik...Son zamanlarda gözden kaçan yada göze batmayan bir haber vardı . Savunma bakanının danısmanı yönetim kuruluna girdi...çekilse çekilse en fazla 5.60 lara çekilir. Bundan sonrada Netaştan Anlamsız bir şekilde yükseliş beklerim. Gel görki bilanço rezalet. Sizinde daha önce bahsettiginiz Milgem den belki bir şey cıkar ilerıye dönük

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Zte netaşı büyümesin de rakip olmasın diye almış sanki, yutmaya çalışıyor izlenimi veriyor, tamirci yapcak koca şirketi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hisse 6,20. Buradan almak isteyenler aldı mı?

4. Netas sozde zte alimiyla 2018 yatirim yili ve geri donusum yili 2019 olacakti.ama maalesef 2019 yili biterken netas hala birsey yapmis degil.kar marjinda artis beklenirken netas dahada dusuyor.bu gidisle maalesef 2020 daha karanlik gorunmekte.daha once almis oldugu isler tukendikce yeni alinan buyuk capli islerde olmayinca bdh ile 800 muhendis bakanaz hale gelecek.cunku netas patenti ile uretilip satilabilen goz dolduracak birsey yok.baska firmalarin alt yapi islerini yaparak kablo baglamakla bu isler cozulmez.zte oncesi netas cok daha basarili ve aktif bir sirketti.
    Zte,nin almasi ile netas iyice zte bel bagladi ve bu baglamda cokpasif konuma geldi.eskiden devlet kurumlarinda haberlesme denince ilk akla gelen netas idi.aselsan haberlesme adina is aldimi netas mutlaka bundan pay alirdi.artık oralardanda dogru duzgun iş alamaz oldu.
    Ceo dedigi gibi tam anlamıyla entegre ediyor yani kabloları birbirine.birazcık pazarlama isinde aktif olunmalı ve kar marjı yuksek işler yapmalı.netas marka degeri uretmeli.surdaki hissedarlar dısında netası kim biliyorki.
    Bence acil olarak ya zte ile gorusup aktif olmalı yada zte bir an once netası satmalı.aksi halde bu vizyonla gelecek bugunleride aratacak hale geliyor.cunku zte yonetimi su an netasa birsey katmadıgı gibi bugune kadar yapılmıs cabalarıda hic ediyor.zte kendi pazarlarında netasada pay verecekken.netas kendi pazarlarını kaybedecek.huwaii zte gore turkiyede cok daha aktif.

5. Adamların keyfi gıcır.hisse yatırımcısı tırmalasın.

Yeni BDH ofisimizde düzenlenen kahvaltıda hep beraber keyifli anlar yaşadık.

6.  Alıntı Originally Posted by mccloy Yazıyı Oku
    Netas sozde zte alimiyla 2018 yatirim yili ve geri donusum yili 2019 olacakti.ama maalesef 2019 yili biterken netas hala birsey yapmis degil.kar marjinda artis beklenirken netas dahada dusuyor.bu gidisle maalesef 2020 daha karanlik gorunmekte.daha once almis oldugu isler tukendikce yeni alinan buyuk capli islerde olmayinca bdh ile 800 muhendis bakanaz hale gelecek.cunku netas patenti ile uretilip satilabilen goz dolduracak birsey yok.baska firmalarin alt yapi islerini yaparak kablo baglamakla bu isler cozulmez.zte oncesi netas cok daha basarili ve aktif bir sirketti.
    Zte,nin almasi ile netas iyice zte bel bagladi ve bu baglamda cokpasif konuma geldi.eskiden devlet kurumlarinda haberlesme denince ilk akla gelen netas idi.aselsan haberlesme adina is aldimi netas mutlaka bundan pay alirdi.artık oralardanda dogru duzgun iş alamaz oldu.
    Ceo dedigi gibi tam anlamıyla entegre ediyor yani kabloları birbirine.birazcık pazarlama isinde aktif olunmalı ve kar marjı yuksek işler yapmalı.netas marka degeri uretmeli.surdaki hissedarlar dısında netası kim biliyorki.
    Bence acil olarak ya zte ile gorusup aktif olmalı yada zte bir an once netası satmalı.aksi halde bu vizyonla gelecek bugunleride aratacak hale geliyor.cunku zte yonetimi su an netasa birsey katmadıgı gibi bugune kadar yapılmıs cabalarıda hic ediyor.zte kendi pazarlarında netasada pay verecekken.netas kendi pazarlarını kaybedecek.huwaii zte gore turkiyede cok daha aktif.
    Fikirlerine sağlık. Çok güzel özetlemişsiniz. Peki ben neden Netaştayım? Bu şirket bir şekilde nasıl olur bilemem (satılır,yönetim değişir vb.) gerçek marka değerine ve piyasa değerine erişecek. Çünkü neredeyse geleceğin tüm teknolojileriyle ilgileniyor. Hedefim çok büyük Netaşta ama 4-5 yılı da gözden çıkardım.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    oglen uykumda netaşı çaykur gibi zarar ettirip..sonunda katarlılara sattılar... Sıcaktan garip garip ruyalar gördüm
    Ülkenin en köklü teknoloji şirketi ve ortağı Çinli marka ZTE .. şahsen ben 6 aylık bilançoda kar yazarlar diye rüya görüyordum. 5G vb projelerin neresinde .belkide siyasi nedenler bilemiyorum ama zarar yazdıkça bu rüyalar gerçek olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    27 lot satılıp duruyor birine mesaj gonderıyor anlasılan bir ara 31 lot satıp dururlardı onun anlamını bilirdikte..27 ne cozemedim...Kapanısa dogru supris olacakmı
    Ketex27 umut sarinin mesaji 27 gelse keske tüm takipçileri ile tahtaya

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 29/759 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •