Sayfa 300/760 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Dikkatiniz için tebrikler. Netaşa bu kadar parasını zamanını bilgisini harcayan bir forum. Siyaset kavgası yada kör döğüş yapacağına bunları takip etmeli. Twitter'da bu konuda yazanlar var. Aralıkta ZTE Fttx fober kablosu için yerli belgesi alınması birleşirsegüzel bir hikaye oluşabilir.
    Yine tekrarlıyorum. Hisse toplu ve sert hareketlere gebe.
    Teşekkür ederim inş tez zamanda sert bir hareket yapar, hepberaber kazanırız.

Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim inş tez zamanda sert bir hareket yapar, hepberaber kazanırız.
    insallah teknik olarak ıyı suan bakalım böylede devam eder umarım. Suana kadar hep heveslendırdı heveslendirdi hep kursagımızda kaldı . Teknıge gore oynayan spek var

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    insallah teknik olarak ıyı suan bakalım böylede devam eder umarım. Suana kadar hep heveslendırdı heveslendirdi hep kursagımızda kaldı . Teknıge gore oynayan spek var
    Satın eksina,

Bu hissede epeydir görüyorum seni. Hedef fiyatın nedir tam olarak. Belliki 17.xx lardanda satmamissin.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Satın eksina,

Bu hissede epeydir görüyorum seni. Hedef fiyatın nedir tam olarak. Belliki 17.xx lardanda satmamissin.

Haddim değil ama sayın eksina yı tam bilmiyorum (sanırım 2012), ben 2009 dan beri ortağım bu netaş a neler gördük satmadık. Maliyet düşük olabilir ama yıllarca tutma maliyetimiz yüksek bizi anca 100 lü rakkamlar kurtarır

5.  Alıntı Originally Posted by Toygar Yazıyı Oku
    Haddim değil ama sayın eksina yı tam bilmiyorum (sanırım 2012), ben 2009 dan beri ortağım bu netaş a neler gördük satmadık. Maliyet düşük olabilir ama yıllarca tutma maliyetimiz yüksek bizi anca 100 lü rakkamlar kurtarır
    100 mu 20 den alana yemek ısmarlar sonra teslim ederim malları

6. Eskina en dip den alıp en yüksekten satıyor galiba

7. Ortada birsey yokken 17 olmuş 5g işleri çıkınca kim bilir kaç olor belki

8. 4 .5 g çıkınca bişey oldumu ki? Yıllardır bekliyormuş arkadaşlar.

Sayfa 300/760 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •