Sayfa 32/760 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 6077 madde; 249 - 256 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Netaş uçacak coşacak diye haberi buraya yollamadim. Sadece bir haber çıkmış diye yolladım.

Madem bakış açınız böyle. Bundan sonra birşey paylaşmayız olur biter.
    Sn. Doctorre siz paylaşmaya devam edin lütfen. Arkadaşlari da anlamak lazim. fiyattan dolayi hisse tükenmişlik sendromuna girmiş gibi. Çoğu senette bu mevcut.

2. Sn doctorre size laf yok siz haberlere devam bütün kinimiz netaş, a

3. timsah göründü

Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    timsah göründü
    umarım bekledıgım anlamsız yükseliş olurda günlükculeri döke döke gider daha yükseklerden almalarına vesile olur.

5.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    timsah göründü
    Bizi timsah değil ancak mavi balina kurtarır.

6. https://www.ulakhaberlesme.com.tr/in...tr/ulaksahalar

ulak baz istasyonlarında vodafone bayagı hız almıs.insallah tez zamanda yurtdısı bir anlasmada yapılır.tabi uretimde yeteri kadar hızlı iseler.

Alıntı Originally Posted by mccloy Yazıyı Oku
    https://www.ulakhaberlesme.com.tr/in...tr/ulaksahalar

ulak baz istasyonlarında vodafone bayagı hız almıs.insallah tez zamanda yurtdısı bir anlasmada yapılır.tabi uretimde yeteri kadar hızlı iseler.
    ulaktan fazla umıtlı olmayın bır cok ıhtıyacı karşılamıyormus nufusun az oldugu yerlerde işe yarayabılır avrupa ise bir hayal

8.  Alıntı Originally Posted by Doctorre Yazıyı Oku
    Netaş şehirleri yerli teknolojilerle akıllandıracak

Netaş, yurtiçi ve yurtdışında şehirleri yerli teknolojilerle akıllandırmak
    Sayın Doctorre bu haberler gerçekten umut dolu haberler.
    yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile sizde benim gibi bilançonun kar yazacağını umuyordunuz. bilanço konusunda ben yanılmışım sizi bilmiyorum.50 yıllık Türkiyenin teknoloji şirketine hala güveniyor musunuz derseniz EVET.... neden ? bu tür haberlerde bahsi geçen teknolojileri Netaş'ın yapabileceğine inandığımdan. Ne zaman alacağımız bilemiyoruz, yüksekten alıyoruz zarar. aşağıdan alınca satmasını bilmiyoruz.Sabırsızlığımız ky olarak hemen kazanmak istiyoruz ve beceremiyoruz.Saygılar

Sayfa 32/760 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •