Sayfa 342/760 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

10-40 motor yagı ıle gelecek mi acaba paralı biri

2. Sabah ola hayrola, öğle ola hayrola 16.45 ola hayrola. Maliyete geldi tıkandı kaldı.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ZIPKINCI

3. Tüm dünyada 5 g ihaleleri yapılıyor. İngiltere 3 ay önce yaptı. Çin 6 ay önce yaptı. 4g yi 5 milyar dolar cari açık yaratacağı için ertelemislerdi. Baz istasyonu yapılsın diye. Artık yerli baz istasyonu var. Öyle uzun uzun beklemezler. Bu alt yapıyı ya Alcatel yada biz yapicaz. Alcatel yaparsa yine cari açığa sebep olacak cunku Nokia burada üretemiyor biz yaparsak sorun olmaz. Çünkü çin üretim bandlarindan birazı buraya geldi. Sabri olan için iyi kağıt. Önce Turkcell sonra diğer operatörler sıraya girerse birde bakım sözleşmesi. Uzun düşünen için iyi kağıt. Tabi bunlar gerçekleşirse.

4.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Tüm dünyada 5 g ihaleleri yapılıyor. İngiltere 3 ay önce yaptı. Çin 6 ay önce yaptı. 4g yi 5 milyar dolar cari açık yaratacağı için ertelemislerdi. Baz istasyonu yapılsın diye. Artık yerli baz istasyonu var. Öyle uzun uzun beklemezler. Bu alt yapıyı ya Alcatel yada biz yapicaz. Alcatel yaparsa yine cari açığa sebep olacak cunku Nokia burada üretemiyor biz yaparsak sorun olmaz. Çünkü çin üretim bandlarindan birazı buraya geldi. Sabri olan için iyi kağıt. Önce Turkcell sonra diğer operatörler sıraya girerse birde bakım sözleşmesi. Uzun düşünen için iyi kağıt. Tabi bunlar gerçekleşirse.
    4,5g de çok kazandık 5g de kazandığımız parayı nereye sigdiracaklar ben onu dusuniyorum

5. Baba yatırımcılar işi bilmiyorlar birileri netaşın hikayesini kulaklarına fısıldarsın.

6. Ne-taş olur ne taşaba..

diye saçma bi espri ile giriş yapayım

Az bir miktarla 2 aylığına ortak oldum hafta başı. Diğer bilişim hisselerine göre primsiz kaldığından, 3 sene önceki fiyatının altında olduğundan Bir de bilançoyu daha kötü beklediğimden.

Netaşı çok detaylı bilmem, uzaktan hep hantal görünüyordu bana.. O kadar parayı nasıl harcıyorlar, har vurup harman mı harcıyorlar, gibi bir imaj çiziyordu. Bir tek %10 Kront ortağı olup, partnerı olup, bu kelimelerin anlamını bilmiyor gibi davranmasını bilirim. Neysem.. Bilgilerini paylaşan yorumculara teşekkürler.

Yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    10-40 motor yagı ıle gelecek mi acaba paralı biri
    eski göz ağrım alcatel aklıma geldi orda da bir türlü 7 leri kıramıyordu sonra emeklilik ve yatırım fonları geldi sonra gitii. aynen burda da jet yakıtı ile gelecek bir paralı lazım

yapıkrediyi kullanan oyuncu daha karlı bir kagıt mı buldu ne

Sayfa 342/760 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •