Sayfa 362/759 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 6070 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. topiğin sayfaları tavan yapmış

2.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Netaşın başına ilker kuruöz gıbı kalıtelı bır yonetıcı gelmedıkten sonra spek musade etmedıkten sonra bu işkencelerı cekecegız.
    Sayın eksina haklısınız devlet kurumlarında gördüğüm çok uzun süredir bir yerde yönetici olanlar işlevsiz, beceriksiz hale gelebiliyorlar. Burası özel bir kuruluş Ceo muz vazgeçilmez birimi ? yönetimden aldığı hedefleri gerçekleştirme yenilikçi ve yarınları planlama yeteneği ile şirket para kazanıyorsa vazgeçemezsiniz, kimi getirirseniz getirin yönetimin hedefini gerçekleştirecek.
    Ceo muz yönetime doğru planlama, projeler sunmuyorsa ve bilançoda bize göre eleştirdiklerimizden rahatsız olsalardı çoktan kapının önüne koyarlardır.
    sizin haklı olarak dile getirdiğiniz taşeron firma.. şirket sahipleri ve Ceo muz taşeronluğu galiba seviyorlar
    Bayramda GSM operatörleri çöktü ve birbirlerini suçladılar. Bu çöküş vatandaş gözünde siyasi yönetime şikayet neden oluyor. Aynı sorun İstanbul depreminde yaşanmıştı. Netaş taşeron firma olarak GSM 'nin alt yapısından para kazanır ve bizim kel Ceo'muz koltuğunda oturmaya devam eder. selamlar.

Gerçekci olmak lazım GSM operatörleri konusunda 5G icin 150 metrede bir istasyon kurulması gerek bu yatırımı yapabılecek operatör var mı yok.
    Bunlar ısıgında Türk Telekomun ZTE satışı gündeme gelebilir...tabi bu benim şahsi fikrim.....Şu ana kadar ZTEnin dogru düzgün bir varlık gösterememesi aklıma şunu getirmekte bir hikayesi olsun spek bu hıkayeden faydalansın diye anlasmalı bir satış yaptılar.

Netaşın var ise derdin var...
    Nostradamus gibi öngörüde bulunduk bakalım tutacakmı.

4.  Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    40 kapatır....ytd
    Foruma kayıt 22.05.2020
    Ilk mesaj 23.05.2020
    Toplam mesaj sayısı 60
    Mesaj atılan yegane sayfa netaş
    Sen nasıl bir psikolojidesin.
    Hayat sana neler yaptı.
    Hiçbir spek bu kadar geri zekalıca sosyal medya kullanmaz.
    Netaşla ilişkili birisi size bir kötülük yapmış ve psikolojinin çok bozulmuş.
    Allah yardımcınız olsun.

5. Sn eksina ortağın dediğine aynen katılıyorum ttkom alan bankalar bunu satmak istiyor bu biliniyor bunu da şu ortamda alacak firma bence çinli bir firmadır. Hayal diyecek olanlar olabilir ama herşey hayal etme ile başlar. Unutmayalım bankalar işlemedikleri bir şirkete sahip oldular ve 5g için çok fazla yatırım yapmak zorundalar hangi banka bu yatırımı yapabilecek veya yapmaya istekli bence hiç bir banka. YTD

6. Maliyetimin biraz üstünde dün ayrıldım. Gs ile yoluma devam ediyorum. Netaş için biraz daha beklemekte fayda var umud ederimki istediğiniz +++ rakamlara gelir.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ZIPKINCI

Sayfa 362/759 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •