Sayfa 363/760 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Bankalar ile LYY ile zaten hisselerinin satışı için Morgan'a yetki verdi zaten 2019'da..O da % 55 lik payı satmak için birileri ile görüşüyor. Ama şu an Türkiye'de hiçbir şey para etmiyor..Ancak İktidar'ın allem kallem işlerinin arkasından birileri para verebilir ama istenen rakam da 7.5 milyar dolar..Yani satış çok zor..TT'nin bilançosu da ortada...Ancak 5G ile bi rşeyler birleştirilerek olabilir ancak bunda da büyük belirsizlik var...Yeni dünya düzeninde Türkiye'nin ve Çin'in durumu ne olacak bilen var mı? Yok....Ayrıca bir seçim olursa da ekonomi için felaket olabilir..Dikkatli olun...ytd

2. Ha bu arada TT'nin satışı için adı geçen bir çin'li var.ama bunun TT'yi alması mümkün değil..Çin ölçeğinde çok küçük bir şirket bu..Bunları da yemeyin..ytd..

Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    Bankalar ile LYY ile zaten hisselerinin satışı için Morgan'a yetki verdi zaten 2019'da..O da % 55 lik payı satmak için birileri ile görüşüyor. Ama şu an Türkiye'de hiçbir şey para etmiyor..Ancak İktidar'ın allem kallem işlerinin arkasından birileri para verebilir ama istenen rakam da 7.5 milyar dolar..Yani satış çok zor..TT'nin bilançosu da ortada...Ancak 5G ile bi rşeyler birleştirilerek olabilir ancak bunda da büyük belirsizlik var...Yeni dünya düzeninde Türkiye'nin ve Çin'in durumu ne olacak bilen var mı? Yok....Ayrıca bir seçim olursa da ekonomi için felaket olabilir..Dikkatli olun...ytd
    21 yıllıgına 6.5 mılyar dolara kıralanan telekomu bu yılı sayma 5 yılı kalmıs 7.5 mılyar kımse vermez..

burda asıl degerli olan telekomun mobil kısmı ve 5g lisansı

5. Sn.eksina 5 sene kalan sabit hat 3g ve 4g lisansları 2029 da bitiyor. Ayrıca turkcel ve vodafone da aynı zamanda lisanlar bitiyor. 7.5 . Ayrıca daha belli değil kimin ne istediği sizin dediğiniz piyasa değeri bankalar yüzde 55 sini satıyor o da 4.75 milyar dolar kredi karşılığı. Neyse zaten bizim bilemeyeceğimiz bir şey herkes kendi yatırım kararını alır. Son olarak uyarınızı yaptınız teşekkür ederim siz zaten yatırım yapmadınız varsayıyorum artık bizi kendimizle bırakın lütfen

https://m.finansgundem.com/haber/tur...kluyor/1474756

6. Grafik günlüktür. Henüz panik olacak bir durum yok. 14,60 üzerinde kapatsaydı daha rahat olurdum. Pazartesi İçin kurmamız gereken 15,36. Üzerinde kalmamız gereke ise 14,60. Alt indikatörlerin çoğu günlükte hala sat demedi. Haftalıkta zaten sorun yok. 13,01 altı benim için sıkıntı demektir.....

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla yatırım tavsiyesi olamaz........

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Alıntı Originally Posted by altar237 Yazıyı Oku
    Sn.eksina 5 sene kalan sabit hat 3g ve 4g lisansları 2029 da bitiyor. Ayrıca turkcel ve vodafone da aynı zamanda lisanlar bitiyor. 7.5 . Ayrıca daha belli değil kimin ne istediği sizin dediğiniz piyasa değeri bankalar yüzde 55 sini satıyor o da 4.75 milyar dolar kredi karşılığı. Neyse zaten bizim bilemeyeceğimiz bir şey herkes kendi yatırım kararını alır. Son olarak uyarınızı yaptınız teşekkür ederim siz zaten yatırım yapmadınız varsayıyorum artık bizi kendimizle bırakın lütfen

https://m.finansgundem.com/haber/tur...kluyor/1474756
    peki başbaka bırakıyorum sizi biz dediklerinizle...daha bir şey yazıp cizmeyecem

8. Son kez yazıyorum yanlış anlaşılmaya binaen. Sn.eksina ben size demedim ayrıca kimseye benim yazma deme hakkım yok burası bana ait bir yer değilki. Tabiiki uyarı önemli bir şey ama işte çöp olacak vb şeylere de gerek yok sanki belanızı bulacaksınız gibi algılıyor insan. Morali bozuk olana böyle demeye gerek var mı. Siz yazmıyorsunuz ki siz belliki önceki tecrübelerinizi aktarıyorsunuz. Rtalb gibi veya benzeri çok yükselen bir kâğıtta değil ama kabul edelim uzun zamandır yatırım yapanlara zarar veren bir kağıt. Neyse çok polemiğe girmek istemiyorum yatırım kişinin kendi kararıdır uyarıları da dikkate almalı ve kararlarının sonucuna katlanmalıdır. Kolay gelsin hepimize herşeyi tatında bırakalım

Sayfa 363/760 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •