Sayfa 370/760 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. hahahaha endeks 9000 puan çıktı hisse 10 kuruş gidemiyor..Bir de bunun geri dönüşü var....Bakıyorum durun gidecek kaçacak teknoloji müthiş diyenler de " ulan ne olacak bu hisse diye sindi susuyor"...bir de alıcı gelsin bakın nasıl perişan edecekler...endeksle gaza getiriyor civcivleri haydi yeni alıcı gelsin..70 lerden eline verecek çok yatırımcı vardır mutlaka...) dua edin endekse satış gelmesin 11 lerde bulacaksınız ytd

2. ohhhh suyundan da koy...merrill boyamaya gelmiş bu sabah yine....boyaaaaa.....bizim menkul de gelmiş bir basayım diyor...basın bakalım p..çler..ytd

3. Arkadaşlar sokma ekibi iş başında haberiniz olsun...sonra ağlamayın yine..ytd

4. Oooo pullback de tamam.. Ralli öncesi ısınma turları gibi...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sokma ekibi iş başında haberiniz olsun...sonra ağlamayın yine..ytd
    ilk sokmaya sizden başladılar sanırım . haber verdiginiz icin teşekkurler

6.  Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    hahahaha endeks 9000 puan çıktı hisse 10 kuruş gidemiyor..Bir de bunun geri dönüşü var....Bakıyorum durun gidecek kaçacak teknoloji müthiş diyenler de " ulan ne olacak bu hisse diye sindi susuyor"...bir de alıcı gelsin bakın nasıl perişan edecekler...endeksle gaza getiriyor civcivleri haydi yeni alıcı gelsin..70 lerden eline verecek çok yatırımcı vardır mutlaka...) dua edin endekse satış gelmesin 11 lerde bulacaksınız ytd
    satın kurtulun o halde neişin var bu hissede pişmanlıklarınızı bu sayfadan ve insanlardan çıkarmayın

7.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    satın kurtulun o halde neişin var bu hissede pişmanlıklarınızı bu sayfadan ve insanlardan çıkarmayın
    Nasıl satayım 2 milyon lot var...Al dedikçe aldık.Yok 100 lira olacakmış yok kaçacakmış yok zıplayacakmış..Zıpladı ama benim üstüme..Satarsam hisse taban olur...Şaka tabii...1,8 milyon lot var...hahahhaha ) yahu siz de amma dertlisiniz yahu..Neşelenin diye yazıyorum işte..oyalanıyoruz..ytd

8. 10 kuruş çıkıyor hemen herkes geliyor ne güzel işte...bu arada 90-80 arası 250 bin lot işlem olmuş..bunları da 60 lardan geri koyalım mı..nasıl olsa seviyorlar hisseyi..hahahha) ytd.hadi hoşçakalın..

Sayfa 370/760 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •