Sayfa 372/760 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. ne demiş atalarımız İT ürür kervan yürür..

2. Az sus da motorun soğusun
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

3. Böyle çıkılıyor kardeş...Sizin de motorunuz böyle soğuyor....10 kademe basıyor aşağıda görünce iş malı......Affetmez....alta alış gir ve olanı gör....suyundan da koy...şimdi al yarın sat...bugünle birlikte 40 kademe...))) ytd

Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    Böyle çıkılıyor kardeş...Sizin de motorunuz böyle soğuyor....10 kademe basıyor aşağıda görünce iş malı......Affetmez....alta alış gir ve olanı gör....suyundan da koy...şimdi al yarın sat...bugünle birlikte 40 kademe...))) ytd
    lot kapacam dıye atmadıgı takla yok

6. Maliyetim 14.60 ile ayrıldım zararım yok. Gs ile devam ediyorum. Biraz hareketli olacak gibi fakat aklım netaşda bağımlı yaptı heralde... kusura bakmayın ama form çok fazla ayağa düşmüş gibi. Çıkarmı bilmem ama çıkmadan iyice bi silkeleme yapacaklar bence

zorakipaşha
    ZIPKINCI

7. Hala kanal içinde hatta kanal alt bandında. Tam da fibo desteğinde kapatmış. Daha önce de söylemiştim pembe çizgi uzun vade düşen trend çizgisidir. İlk senemde kıramadı. Bir kaç kez deneyecektir. Tren çizgisi kırulmadığı sürece sıkıntı yoktur.
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla yatırım tavsiyesi olamaz....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    lot kapacam dıye atmadıgı takla yok
    Taklacı Mardin Güvercinin üzerine yok derdim.. Bu daha beter çıktı yahu.....
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 372/760 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •