Sayfa 379/760 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    spek efendi istediği yere düşürsün artık anlamıştır kimsenin satmayacağını. daha öncede yazdım. spek çıkar hisseyi 25 lere bak nasıl satıyor millet. ondan sonra bas 50-100 e..
    Senin elindeki malı ucuza almak varken niye 25 çıkartıp elindeki malı daha pahaşıdan alsın ? Netaşta tek bir kişi yok bir grup var sanki o grup bilmiyor 20 üstü ky kalmayacağını

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Bilançoda güzel karlar gelirse Netaş gider
    gerisi peynir gemisi,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by seko82 Yazıyı Oku
    Senin elindeki malı ucuza almak varken niye 25 çıkartıp elindeki malı daha pahaşıdan alsın ? Netaşta tek bir kişi yok bir grup var sanki o grup bilmiyor 20 üstü ky kalmayacağını
    benim ve buradaki çoğu kişinin elindeki malları uzun yıllardır tek bir lot bile alamadı alamayacak da. merak etmeyin netaş 100 tl olsa gene alıcısı çıkar tabi yöneticiler adam olursa.

4. Gitti sanscent, geldi seko.......!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Gitti sanscent, geldi seko.......!
    bu seferki tatlı dilli

6. Spek efendi ne mal vermeye razı, ne de almaya... (Argoda; ne emmeye, gömmeye geliyor...)

Benim taşıma maliyeti, sende yok.. Hadi bakalım gazı kökleyelim, direksiyonu yana kıvırıyor göreceğiz spek efendi...!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

7.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Gitti sanscent, geldi seko.......!
    O arkadaşı investingden biliyorrum. Bir şey bildiği yok 3 yıldır mı ne bekliyormuş boş konuşuyor ! Ben 5 yıldır bu hissedeyim tutuyorum. Zaman geldi sattım ,elimdeki lotların bir kısmı bedava kaldı. Sürekli şirketle görüşürüm. Ama bazı konularda sizle aynı fikirde dğilim hisseyi olabildiğince düşük fiyatlardan almak istiyorlar. Bu adamlar 3-4 kişilik grup ve 15-20 senede bu tahtayı yaptılar. Burada kolay kolay kimseye at koşturmazlar. YTD

8. Kendileri bilir ister at kostursun ister çamura yatsın ister burnunun deliği ile oynasin

Sayfa 379/760 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •