Sayfa 449/760 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. %100 katıksız bir kumar kağıdı...
    Sabah Ak aldı 15 altından, sonra aniden Yatırım ve Alnus geldi ne var ne yok aldı ve 15,8'lere geldi..Oradan temiz bir çaktılar oldu 15,2..Sonra oradan düşürdüler tekrar 15,8 oldu, oradan bir daha verdi 15,33 kapadı..
    Gün sonunda baktığımızda hareketi yapan Ak,Yatırım ve Alnus aldıklarını boşaltmış..Malı yüklenen yerliler de temiz zararla günü kapatmış..

2.  Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Bizim kız olmuş kaşar..gelen vuruyor giden vuruyor malesef.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    %100 katıksız bir kumar kağıdı...
    Sabah Ak aldı 15 altından, sonra aniden Yatırım ve Alnus geldi ne var ne yok aldı ve 15,8'lere geldi..Oradan temiz bir çaktılar oldu 15,2..Sonra oradan düşürdüler tekrar 15,8 oldu, oradan bir daha verdi 15,33 kapadı..
    Gün sonunda baktığımızda hareketi yapan Ak,Yatırım ve Alnus aldıklarını boşaltmış..Malı yüklenen yerliler de temiz zararla günü kapatmış..
    Benim gördüğüm, 2. harekette İş Yatırım topladı, 300bine yakın, sonra onları geri verdi. Yerliye mi yüklediler, yabancıya mı bilemem..Bu şekilde hareketleri uzun zamandır yapıyor Netas, böyle devam eder deyip yüklü satan biri olduğunda yol almaya başlayabilir, o satan da ilk defa yapmıştır belki ama öyle ardından bakakalmış olur. Etraf niye "aldım düştü, sattım yükseldi" diyenlerle dolu sanırsınız.

Yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Benim gördüğüm, 2. harekette İş Yatırım topladı, 300bine yakın, sonra onları geri verdi. Yerliye mi yüklediler, yabancıya mı bilemem..Bu şekilde hareketleri uzun zamandır yapıyor Netas, böyle devam eder deyip yüklü satan biri olduğunda yol almaya başlayabilir, o satan da ilk defa yapmıştır belki ama öyle ardından bakakalmış olur. Etraf niye "aldım düştü, sattım yükseldi" diyenlerle dolu sanırsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Aracı kurum olarak bakmayın sonuçta alıp satan biri yada bu birinin himayesinde olan grup. Düşüşlerde para kazanamıyor pek ama böyle yatay kaldimi iyi para kazanıyorlar daha önce dediğim gibi bu durum iki ay sürer. 15.80 geçer ise iyi bir kapanış yapar

6.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku

İş'in topladığı falan yok..
    İş dün elinde kalan 90 bin lotu zararına çıktı..Ak ve Yapı o malları aldı bugün..
    Şimdi bu aldıklarını yukarıdan verecektir..

7.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    İş'in topladığı falan yok..
    İş dün elinde kalan 90 bin lotu zararına çıktı..Ak ve Yapı o malları aldı bugün..
    Şimdi bu aldıklarını yukarıdan verecektir..

Ya bişi anladığın yok, ya da yazdığımı anlamamışsın..

Gün içindeki 2. yükselişte işbank 280bin toplamış
    https://twitter.com/tarkan_siper/sta...957568/photo/1

Sonra da bunları satmış demişim. 2 saat sonra da 90bine düşmüş
    https://twitter.com/iceberg066/statu...27788535140352

Sen görmeden neler neler olmuş, ne olduğunu bilmeden ne ahkamlar kestin, ne sonuçlar çıkardın, yerliye vermişler de falanlar filanlar.

iş toplamamışmış.. toplamış satmış işte, dediğimiz bu, neyin tatavasını yapıyorsun..

8.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Ya bişi anladığın yok, ya da yazdığımı anlamamışsın..

Gün içindeki 2. yükselişte işbank 280bin toplamış
    https://twitter.com/tarkan_siper/sta...957568/photo/1

Sonra da bunları satmış demişim. 2 saat sonra da 90bine düşmüş
    https://twitter.com/iceberg066/statu...27788535140352

Sen görmeden neler neler olmuş, ne olduğunu bilmeden ne ahkamlar kestin, ne sonuçlar çıkardın, yerliye vermişler de falanlar filanlar.
    Senin kadar anlamam kusura bakma

Sayfa 449/760 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •