Sayfa 47/760 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 369 - 376 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    ''Bende 2012 nisan ayında 26 alıp 50 satacağım diyordum ama yıl 2019 hala aldıgimızın dörtte bir fiyatında hala bekliyoruz''

Bunu diyen arkadaş aldığı zaman hisse kaç lira eder diye hiç hesap yapmış mı?
    bizim borsamız kumar bir masa sandalyesi olan şirketlerin fiyatı nerelerde

2. takmışım krontun pd. ve cirosuna yılda 40 milyon olmayan cirosuyla 128 milyon piyasa değerinde işlem görüyor dedimya

teknoloji şirketidir, geleceği satın alıyoruz diyorlar Netaş heralde kömür işletmecisi de benim haberim yok, netaşın danası o, Onun gibi düşünülse ve değerlense 4 milyar tl pd üzeri değerde işlem görüyor olmalı bir de ucuzdur diyeceZ he.

3.  Alıntı Originally Posted by salih10 Yazıyı Oku
    bizim borsamız kumar bir masa sandalyesi olan şirketlerin fiyatı nerelerde
    Buda cevapsız kalmasın, manipülasyon yapılan kumar kağıtlarında oluyor o dediğiniz şeyler, o alınan fiyat hissede altın vuruş yapılan yerdi. Aselsanda yakın geçmişte yapıldığı gibi, aselsan kötü hissemidir onu 40 lira üzerende alana sormak lazım da, ülkeninde bistin de yüz akı firmadır. Şimdi geri dönüp bakmaya üşeniyorum kim yazmıştı diye, O alınan fiyata mallarını satan ky.ler artık by oldular o yaptıkları doğru zamanlama ile.

4. Acemi olduğum zamanlarda şansa netaş almıştım bu başlığa da yazmıştım iki tavan çekti arkama bakmadan sattım çıktım alan da kazansın dedim ama alan kazanamadı aylarca süründürdüler sonra da yıllarca düşmüştü. Borsanın ne oldgunu çok şükür kaybetmeden netaş da öğrenmiştim. Şimdi hiç takip bile etmiyorum bilançosu demek ki dikkatimi çekmemiş ama kumar kağıdı diyince yazayım dedim eskiden bundan alâ kumar kağıdı yoktu şimdiyi bilmem.
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Buda cevapsız kalmasın, manipülasyon yapılan kumar kağıtlarında oluyor o dediğiniz şeyler, o alınan fiyat hissede altın vuruş yapılan yerdi, Aselsanda yakın geçmişte yapıldığı gibi, aselsan kötü hissemidir onu 40 lira üzerende alana sormak lazım da, ülkeninde bistin de yüz akı firmadır. Şimdi geri dönüp bakmaya üşeniyorum kim yazmıştı diye, O alınan fiyata mallarını satan ky.ler artık by oldular o yaptııkları doğru zamanlama ile.

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Acemi olduğum zamanlarda şansa netaş almıştım bu başlığa da yazmıştım iki tavan çekti arkama bakmadan sattım çıktım alan da kazansın dedim ama alan kazanamadı aylarca süründürdüler sonra da yıllarca düşmüştü. Borsanın ne oldgunu çok şükür kaybetmeden netaş da öğrenmiştim. Şimdi hiç takip bile etmiyorum bilançosu demek ki dikkatimi çekmemiş ama kumar kağıdı diyince yazayım dedim eskiden bundan alâ kumar kağıdı yoktu şimdiyi bilmem.
    Altın vuruş yapılan dönem hariç netaşı o gruba asla koyamayız, arsa satışını bahane edip voleyi vurdular, gene diyeyim aselsanda olduğu gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Altın vuruş yapılan dönem hariç netaşı o gruba asla koyamayız, arsa satışını bahane edip voleyi vurdular, gene diyeyim aselsanda olduğu gibi.
    Sayın kitapci34
    Ben 2012 den beri Netaştayım.
    Size naçizhane bir tavsiye burada sorularınıza cevap arayacağınıza açıp bilanço okuyun. Nereden bulacağınızı bilmiyorsanız. Netaş ın kendi sitesinde var.
    Netaş için büyük konuşmayın. Piyasadaki fiyat hareketleri Netaşın gerçekleri ile uyuşmaz. Yaptığı hareketlerle nutkunuz tutulur. Bu kadar yıl kalmışsınız çıkmayı bilememişsiniz dersiniz.
    Netaşın öyle bir speği varki ne çıkmasını anlarsınız ne de düşerken ne olduğunu anlarsınız. Bu hisse 19 dan 9 a düşerken yabancı mal topluyordu. Sonra o yabancı 9 dan 7 ye inerken mal sattı. Bu miktar az buz değildi. 2.3 milyon lottu.

Size tekrar tavsiyem kront şöyle bu böyle demeyin. LOGO denen firma 50 tane personelle dünya para kazanıyor.
    Netaş ın işletme sermayesi 1 milyar tl nin üstünde ve bunu banka kredisi ile karşılıyor. Kasada geçmiş yıllardan kalan 150 milyon tl dışında bir kuruş yok. Çalıştığı büro dolarla kira. Cisco nun genband ın ürünlerini alıp %0.03 brüt karla iş yapıyor. Bu yüzden 2019 ikinci çeyrek bilançoda 92 miyon zarar getirdi. 3000 personelin çalıştığı bir bataklık.

Ben ne mi bekliyorum. Bir akıllının gelip CEO Müjdat ve CFO İlker in işine son verip. Günümüzün KİT i olan Netaşa çeki düzen vereceği günü bekliyorum.

Şimdi birileri çıkmış hisseye BY gelmiş diyor. 8 Milyon lot MKK kayıtlı her an satılabilir. Hangi BY gelip bu riske girer. Bu hissede mal alanlar çılgın KY dan başkası değildir. Zaten hareketin tamamı birisinin sağ cebinden sol cebine mal aktarması.

Hangi yatırımcı; Gelen haberi görüp; 14 tl defter değeri olan çinlinin 20 tl verdiği ve 7- 7.5 tl den aldığı hisseyi buradan satar. Adamlar bir gün alıyor ertesi gün satıyor. Aylardır TEB topluyor. Cuma sattı. Bunları geçeceksiniz.

Yok teknik şuymuş. Buradan alınır şuradan satılır. Ne zaman nerden tepki vereceği belli olmayan bir hisse.

7. O raporlara ben giremiyorum, siz girebiliyormusunuz? Açılmıyor.

Teşekürler sayın doctore.

8. Her neyse ben zaten netaşı takip etmiyordum, devre kesince bi şeyler var bi bakayım deyince haberi gördüm, onun üzerine alış yaptım, iki günlük hareket firma için kötü günler geride mi kalıyor sorusunu sordurtuyor bana, cevabını bilemiyorum.

cuma günü iş yatırımın 1 milyon lotun üzerinde net alışı var, bu ky. olamaz.

Sayfa 47/760 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •